Kas ir CRM

CRM ir klientu attiecību pārvaldības sistēma.

Angļu valodā CRM ir saīsinājums no “Customer Relations Management”. Klasiskā veidā CRM uzskaita un atgādina par visu komunikāciju, ko jūs uzņēmuma vārdā veiciet ar saviem klientiem – visus zvanus, tikšanās un veicamos darba uzdevumus.


 

CRM izmantošanas piemērs

Elementārs piemērs – vai Jums ir gadījies sazvanīt klientu apkalpošanas centru, kur jūs stādaties priekšā, atbildat uz neskaitāmiem jautājumiem par to kas jūs esat un kas jums ir par iekārtu un kāda ir problēma.. tad jūs savieno ar citu speciālistu, kuram ir vēlreiz jāstāsta tieši tas pats? Tas ir visai kaitinoši un visticamāk šim uzņēmumam nav pieejama klientu apkalpošanas programma, kas ļautu jūs identificēt, lai viņi jau zinātu, kas jūs esat, kas jums ir uzstādīts un ar kādām problēmām jau iepriekš esat saskārušies.

 

Ko vēl veic CRM?

Šis piemērs ilustrēja tikai vienu no situācijām. Scoro CRM spēj daudz vairāk – tā pateiks jums priekšā, kad jums ir kādam jāpiezvana un kas jums šodien ir paveicams. Jūsu klientu datu bāzē būs saglabājusies visa komunikācijas vēsture – arī tā, ko ir veicis jūsu priekšgājējs. Tādā veidā jūsu klienti jutīs, ka jūs par tiem rūpējaties, zināt viņu vajadzības un esat uzdevuma augstumos.

Ar Scoro CRM jūs varat, paralēli runājot pa tālruni ar klientu, sagatavot viņam un nosūtīt piedāvājumu tieši no sistēmas, vienoties par turpmākajiem soļiem un atzīmēt sistēmā darāmos darbus. Nekas netiks piemirsts. Šos darbus jūs varēsiet deleģēt saviem kolēģiem un uzraudzīt vai viss ir izdarīts laikā. Sistēma uzskaitīs visu reāli patērēto laiku un jūs precīzi zināsiet, cik jūsu klienti ienes un cik izmaksā. Biznesu ir vieglāk attīstīt un plānot, ja jums ir šie dati.

Video – CRM sistēma

CRM demo. Izmēģiniet paši!

Tomēr Scoro CRM spēj daudz vairāk. Mēs būsim priecīgi jums klātienē parādīt sistēmu, pastāstīt par tās iespējām un pat nodemonstrēt kā tieši jūsu uzņēmums ar tās palīdzību spēs strādāt ātrāk, labāk un efektīvāk. Izmēģiniet sistēmu paši!

Scoro CRM

Uzziniet vairāk par Latvijā pieejamu CRM sistēmu!

Cik maksā Scoro CRM?

Informācija par CRM versijām un cenām.

Jautājumi un atbildes

Uzņēmumu jautājumi un atbildes par Scoro CRM.