Logo izstrāde

logo-izstrade-value

Logo izstrāde jūsu uzņēmumam vai organizācijai

Mūsu uzņēmumu iesaka logo izstrādei, jo mēs saprotam un iedziļināmies klienta biznesā – pakalpojuma būtībā, vērtībās un ieguvumā, ko saņem izstrādātā logo uzņēmuma klienti.
Jūsu logotips kalpos gadiem, izteiks jūsu biznesa būtību un atšķirs jūs no pārējiem!

Logotipa forma

Taisnstūra rubustas formas pieder modernam un precīzam biznesam, vijīgas formas liecina par eleganci un mantojumu. Jūsu uzdevums ir izskaidrot biznesu un tā vērtības, klientu un pakalpojumu; savukārt mūsu ziņā – piemeklēti simboli un varianti zīmolam, kas raksturos jūsu biznesu vienotā grafiskā veidolā.

Logo teksta Šrifts

Šrifts, jeb fonts pastiprina logotipa simboliku – klasiska vai moderna šrifta izvēle nosaka uzņēmuma darbības veidu, attieksmi un personību. Veiksmīga šrifta izvēle ar burtu dizaina izmaiņām īsiem un kodolīgiem nosaukumiem var izteikt ideju un pat aizstāt grūti piemeklējamu simboliku.

Logo Krāsa

Zilie toņi finanšu sektoram, oranžie radošam un inovatīvam biznesam, purpura un mēļie toņi ilgtermiņa mantojumam, zaļie – ekoloģiskam un dzīvespriecīgam uzņēmumam. Krāsām ir nozīme, tās ietekmē mūsu uztveri un simbolizē vērtības. Tomēr jebkuram logotipam ir jābūt izmantojamam arī vienā krāsā – melnā vai baltā.

Logo dizains. Jaunākie izveidotie logo paraugi

BIK Sistēmas uzņēmuma logo izveide
Firestop Solutions logo izveide
TV raidījuma nemelo logotipa izveide
B4B logotipa dizaina izstrāde
ABWERK logotips uzņēmumam. Firmas zīmes izstrāde.
Logo dizains Go Abmer izveide
Watex Logotipa izstrāde
Mere Shrimp Farms logo izveide
FishBode Logo izstrāde
logo izveide dalis
Avitus Logo Dizains
Ash Property Management logo izstrāde
Asoland logotipa dizains
Gemaga logotipo dizainas
logotipa izveide uzņēmumam coolheating logo dizains
UGN logotipa dizains
Sensum Grupa firmas logo
NATO Stratcom logo design
Logo dizains Knowledgeprice.com
Zparks.lv logotipa dizains
Logo izstrāde TechLab
Athena Paas logotipa izveide
Opus Viridis Logotipa izstrāde
logo izveide Hermitage Asset Management

Logo dizaina izstrādes process

Vairāku gadu garumā izkopts logo izstrādes process, kas nodrošina efektīvu sadarbību un teicamu, izmantošanai gatavu rezultātu.

Dizaina Skices

Brīdī, kad ir saprasta klienta biznesa būtība un ir sastādīts iespējamo vārdu un attēlu, kas to simbolizē saraksts, top gan ar rakstāmrīku skicētas, gan datorā izveidotas dizaina skices. Klients saņem vismaz 10 – 12 dažādus dizaina redzējumu – turpmāko virzienu variantus. Klients izvēlas 2 – 3 perspektīvākos.

Logo Versijas

Izvēlētajiem virzieniem tiek veidotas vairākas logotipa dizaina versijas, eksperimentējot ar simboliem, šriftu, krāsām un izkārtojumu. Šajā stadijā tiek gan izkopts un vienkāršots logotipa simbols, gan atrastas labākās kompozīcijas sadarbībai ar tekstu, jeb uzņēmuma nosaukumu. Šajā brīdī gan mums, gan klientam ir skaidrs uzvarētājs – versija, kas ir izstrādājama līdz galam.

Gala Izstrāde

Izvēlētais logotips tiek pabeigts – tiek izveidots vektorgrafikas fails ar pavadošo krāsu informāciju drukas vajadz’oibām, tiek sagatavoti faili ikdienas lietošanai un tiek domāts par logotipa izmantošanas iespējām, piemēram, vizītkartē, brošūrā vai sociālajos tīklos. Klients saņem oriģinālu un pielietojumam gatavus failus.

Logo izstrādes cena. Cik maksā logo izveide?

Logotipa izveides cena veidojas, ņemot vērā uzdevuma sarežģītību, nepieciešamā dizainera pieredzi kā arī, vai uzņēmums, kuram ir jāizstrādā logotips ir jauns vai arī tam jau ir logotips, kas ir jāattīsta vai jāatjauno.

Katru uzdevumu vērtējam individuāli, piešķiram vispiemērotāko dizaineri un atbildam par izdošanos! Gadījumā, ja klientam neviena no skicēm un idejām nepatiks, mūsu rīcībā ir papildus dizaineru resursi, lai nodrošinātu veiksmīgu un oriģinālu logotipu tieši jums!

Uzticiet logotipa izveidi mums!

Aizpildiet formu un saņemsiet jūsu logotipa izstrādes cenu bez maksas!

Jūsu vārds uzvārds

Jūsu e-pasts

Uzņēmums vai organizācija, kurai nepieciešams logo dizains

Lūdzu aprakstiet pāris teikumos vēlamā logotipa redzējumu vai mērķi

Moderna uzņēmuma komplekts

Šodien lielākai daļai uzņēmumu ir nepieciešams logotips, vizītkartes un e-pasta paraksts. Vizītkartēm otrā pusē drukājam personas vizītkartes QR kodu, lai personas datus varētu viegli un ātri ieskanēt saņēmēja viedtālruņa kontaktu sarakstā. Savukārt HTML formāta epasta vēstules paraksts tiek veidots pielāgots arī augstas izšķirtspējas ekrāniem, lai labi izskatītos ne tikai saņēmēja datora e-pasta programmā, bet arī viedtālrunī.

Tāpat piedāvājam izstrādāt arī uz e-pastu nosūtāmus prezentāciju vai pakalpojumu PDF failus un prezentāciju MasterSlides uzņēmumam turpmākai izmantošanai.

Logotips un vāka attēls sociālajiem tīkliem

Šodien ikvienam uzņēmumam ir nepieciešams profesionāli noformēts sociālo tīklu profils, piemēram, Facebook lapa, Twitter vai LinkedIn konts. Mēs izstrādāsim šos attēlus precīzi pēc nepieciešamajiem izmēriem un jūsu profils izskatīsies zolīdi un pievilcīgi.

Logotipa formāti mājaslapai un rēķinu veidlapai

Mūsdienās, kad arvien vairāk lietotāji izvēlas mājas lapas lietot ierīcēs ar augstākas izšķirtspējas ekrāniem, klasiski 72 punktu-collā .jpeg vai .gif attēli vairs neder. Mēs izmantosim mobilajām ierīcēm pielāgotus @2X vai SVG formāta failus, lai logo attēls ir ass, precīzs un detalizēts. Tāpat gatavojam īpašus formātus, kas nepieciešami dažādu grāmatvedības vai noliktavas sistēmu rēķinu un preču pavadzīmju veidlapām.

Firmas stils. Stila grāmata.

Šodien reti kurš klients pieprasa pilnu uzņēmuma identitātes komplektu, taču mēs piedāvājam izgatavot pamata vadlīnijas – attālumus, krāsu informāciju, izskatu uz vizītkartes vai veidlapas. Turpinot pēc logotipa izstrādes strādāt ar mums, klients ietaupa līdzekļus, jo mēs kā izstrādātāji pareizi izveidosim nepieciešamos bukletus, prezentācijas, veidlapas, āra reklāmu un citus pārdošanas atbalsta un imidža materiālus, jau zinot un ievērojot pareizu logo pielietojumu.

Nepieciešama pilna identitāte? Organizācijā Rebrendings?