Mākoņpakalpojumi – failu glabāšana, koplietošana un pieejamība attālināti

Drošs darbs ar jūsu failiem privātā mākonī

 

Viss-vienā piedāvājums Latvijas tirgū – Savs privāts, drošs un slēgts mākonis;
iekārta lokālajā tīklā ātram darbam ar failiem visiem kolēģiem ar saviem un darbam atļautiem failiem;
aplikācija viedtālrunī; mākoņpakalpojumikoplietoti faili aizsargātā interneta vietnē precīzam saņēmējam ar paroli!

 

Privāts mākoņpakalpojums savā īpašumā uzņēmumiem un speciālistiem –
dizaineriem, fotogrāfiem, juristiem, grāmatvežiem, auditoriem..

Itero mākoņpakalpojumi - Varaani NAS mākoņserviss - droša failu uzglabāšana un koplietošana
Kompakts risinājums drošam darbam – NAS iekārta, Privāts mākonis, Aplikācija
Savs, personisks tīkla disks un abonēti mākoņpakalpojumi

Kompakts dizaina elements

jūsu uzņēmuma vai mājas tīklā – NAS iekārta ātram darbam pat ar lielizmēra failiem.
Tīkla iekārta

1, 2, 4 vai 8 Terabaiti -

Privāta konkrētu failu koplietošana ar konkrētiem cilvēkiem,
kas var piekļūt norādītiem failiem ar paroli! Jūru privātie un atļautie darba faili ārpus biroja – pārlūkā un aplikācijā.
Mākoņdisks

 

Unikāls, Drošs un Privāts risinājums uzņēmumiem

Atšķirībā no tirgū daudzviet sastopamiem mākoņrisinājumiem, kas atrodas datu centros, nevis uzņēmumā, mūsu NAS atrodas uzņēmuma iekšējā tīklā. Tas ir pieejams tikai reģistrētiem lietotājiem, kuri biroja ietvaros var ātri strādāt ar saviem failiem, kā arī piekļūt tiem, kas darbiniekiem ir atļauti. Tas nozīmē, ka katrs uzņēmumā strādā tikai ar to, kas tam ir atļauts un pieejams. Turklāt jums būs pieejami veseli 1, 2, 4 vai pat 8 Terabaiti datu apjoms!

Savukārt citi tirgū bieži sastopami risinājumi ir lokāli un slēgti, darbiniekiem ir apgrūtināta pieeja saviem failiem ārpus biroja. Mūsu piedāvātais risinājums nodrošina, ka lietotāja faili ir tam pieejami viņa datorā vai viedtālrunī ar aplikācijas palīdzību – droši!

Arī klasiskie mākoņdiski piedāvā failus koplietot publiskā infrastruktūrā, kas nav pieņemams daudziem uzņēmumiem drošības apsvērumu dēļ. Mūsu risinājums nodrošina konkrētu failu vai mapju pieejamību autorizētām personām koplietošanai ārpus jūsu biroja ar tiem izsniegtu lietotāju vai paroli. Faili nav pieejami publiskā infrastruktūrā.

Mūsu piedāvātais risinājums apvieno visas šīs komponentes vienā elegantā mākoņpakalpojumu privātā kontrolētā vidē – tikai jūsu darbiniekiem un autorizētām personām, ātri, lokāli un droši. Fizisko datu drošību nodrošina divi augstas klases Western Digital RED līmeņa diski, kas saglabā visu failu paralēlas kopijas. Ja mūža laikā ar vienu no cietajiem diskiem kaut kas notiks, otrs nodrošinās to, ka nekas nav pazudis! Jums atliks vien nomainīt cieto disku. Turklāt nodrošinām 2 gadu garantiju.