NAS ierīce – Personiskais Mākonis failu glabāšanai un koplietošanai

Failu uzglabāšana personiskā mākonī

Droši. Privāti. Ātri

Mums ir tūkstošiem failu – foto, atmiņas. Starp tiem ir faili, kas ir neaizstājami. Tos nedrīkst pazaudēt!
Kā uzglabāt fotogrāfijas un video droši?
Tavs privātais mājas serveris – tīklā un mākonī!

Ir faili, kas ir neaizstājami

Mūsu personiskie foto – pirmie bērna soļi, ģimenes notikumi, ceļojumi.. lietas ar ko lepojamies, fotogrāfijas un video, ko vēlamies saglabāt – droši, nebaidoties par rezerves kopiju veidošanu vai brīžiem, kad nobrūk cietais disks un viss ir zaudēts.

Droša failu uzglabāšana un automātiskas rezerves kopijas mākonī

Ar mūsu NAS ierīci failu uzglabāšana ir droša – to veido divi augstkvalitatīvi Western Digital RED cietie diski, kas abi saglabā identiskas failu kopijas. Ja ar vienu disku kaut kas notiks, jums būs daudz laika, lai bojāto nomainītu pret jaunu un ierīce pati turpinātu datu dubultošanu. Vēl vairāk – visi jūsu faili tiek saglabāti mākonī kā rezerves kopija un iespējas koplietošanai un attālinātai apskatei. Jūsu foto un video būs pieejami gan ar paroli aizsargātā pārlūkā, gan mobilā tālruņa aplikācijā.

Privāts Mākonis dizaineriem, fotogrāfiem, arhitektiem, video entuziastiem

Kāpec neizmantot tikai mākoni? Atbilde ir – ātrums. Jūsu NAS ierīce ir jūsu lokālajā tīklā un visa failu apskate un kopēšana notiek zibenīgi. Savukārt uz mākoni ierīce jūsu failus pārsūtīs paralēli. Nekas netraucēs ātram darbam un faili ir pieejami visiem jūsu datoriem un ierīcēm.

varans-top-image

Glīta dizaina kompakta NAS iekārta jūsu lokālajā tīklā

Varaani NAS ir ļoti kompakts un izskatās labi. Pateicoties labi nostrādātam dizaina korpusam jūs NAS ierīci varēsiet novietot uz galda vai vietā, kur tā netraucēs un aizņems maz vietas. Uzstādīšana ir ātra un jau pēc brīža jūsu lokālajā tīklā būs pieejams jūsu ārējais cietais disks – NAS iekārta tikai un vienīgi jums un jūsu ģimenei vai kolēģiem. Bez bažām par publisku pieejamību.

Vienkārša uzstādīšana. Kompektā viss ir iekļauts:

varaani-vienkarsa-uzstadisana

Komplektā ir iekļauts barošanas un tīkla vads. Pievienojiet to tīklam, ieslēdziet. Pirmo reizi ieslēdzot jums būs jāieraksta iekārtas vārds, ko izdomāsiet paši un jāizveido pirmais lietotājs ar vārdu un paroli. No šī brīža jūs varat sākt strādāt, kopēt failus, koplietot tos un izmantot mākonī – jūsu viedtālrunī vai interneta pārlūkā. Ātrai pieejai visi faili ir pieejami jūsu veidotās mapēs un jūs NAS iekārtu redzat savā lokālajā tīklā.

Koplietošana

Jūsu faili ir vienlaicīgi pieejami gan tīkla diskā, gan mākonī. Jūs varat koplietot mapes ar saviem kolēģiem vai tuviniekiem.

Drošība

Jūsu faili ir tikai un vienīgi jūsu. Visi faili mākonī ir šifrēti un pieejas koplietošanai atsevišķām mapēm jūs veidojat tikai ar atsevišķu lietotāja vārdu un paroli

Automātisks Backup

Līdz ar failu duplicēšanu aizsargātā privātā mākonī, vienlaicīgi tiek nodrošinātas datu rezerves kopijas. Jūs saņemat arī backup iekārtu savam datoram norādītām mapēm.

Viss vienā

Jūs iegūstat ietilpīgu ārējo cieto disku, pieejamu lokālajā tīklā, drošību, mākoni, tālruņa aplikāciju, rezerves kopiju iekārtu un koplietošanu.

NAS ietilpība. Izvēlieties iekārtu no 1TB līdz 8TB

Ja jūs esat fotogrāfs vai dizaineris, jums ir daudz liela izmēra failu. Lai cik ietilpīgs būsu cietais disks jūsu datorā, ārējs cietais disks tīklā jums būs vairāk nekā noderīgs gan failu uzglabāšanai, gan rezerves kopijām, gan koplietošanai. Privātām vajadzībām pietiks ar 1TB izmēra (ietilpības) iekārtu, bet uzņēmuma vajadzībām failu serveris tīklā jau būs nepieciešams lielāks, piemēram 4 terabaiti.

Failu glabāšana Cena

Iegādājoties Varaani NAS iekārtu par vienreizēju maksājumu atkarībā no datu glabāšanas apjoma Terabaitos, jūs maksājat ikmēneša maksu par mākoņpakalpojumu – datu uzglabāšanu mākonī, drošā datu centrā. Tieši mākoņpakalpojums nodrošina iespēju koplietot jūsu failus un skatīt tos ārpus jūsu tīkla, piemēram, viedtālruņa aplikācijā.

1TB NAS

29Eiro

mēnesī (populārākais)

 • Iekārtas cena: 329 Eiro ar pvn
 • 1 Terabaits
 • Divi cietie WD RED diski
 • Bezmaksas piegāde Rīgā

2TB NAS

39Eiro

mēnesī

 • Iekārtas cena: 389 Eiro ar pvn
 • 2 Terabaiti atmiņa
 • 2 kvalitatīvi WD RED cietie diski
 • Bezmaksas piegāde Rīgā

4TB

58Eiro

mēnesī

 • Iekāras cena 589 Eiro ar pvn
 • 4 Terabaiti atmiņa
 • Divi augstvērtīgi WD cietie diski
 • Bezmaksas piegāde Latvijā