SEO un SEM pakalpojumi

seo-sem-header

SEO optimizācija

Piedāvājam mājas lapas optimizācijas plānu un korekcijas mājas lapā, lai uzlabotu mājas lapas un jūsu produktu atrodamību Google meklētājā.
Mēs piedāvājam “on-site” SEO optimizāciju.

SEM - Google reklāma

Gadījumos, kad nepieciešams ātrs vai ierobežota laika posma rezultāts, reklāma Google meklētājā un saistītajos produktos ir risinājums, kas nodrošina labu apmeklējumu. Mēs piedāvājam izveidot Google teksta sludinājumus un Display baneru reklāmu

Tehniskais SEO

Mājas lapas koda uzlabojumi lapas vieglākai nolasīšanai un optimizācija mērķtiecīgai vēlamā satura atainošanai meklēšanas rezultātos. Tiek vērtēts arī lapas ielādes ātrums.

Lapas satura optimizācija

Darbs ar mājas lapas saturu – virsrakstiem, tekstu, attēliem un atbilstošu atslēgas vārdu ievietošana saturā. Kā lietotāji meklē jūsu pakalpojumu, kā tos pārliecināt, ka tieši jūsu lapā ir tiem nepieciešamais?

Google Ads kampaņas izveide

Google Ads Search un Display kampaņu izveide, reklāmas laukumu grupas un reklāmu variācijas. Mērķa atslēgas vārdu kombinācijas, negatīvo atslēgas vārdu izslēgšana optimālai apmeklētāju selekcijai. Sludinājumu un Display baneru A/B testēšana – kampaņas optimizācija. Likmju politikas optimizācija, quality score uzlabošana.

Kampaņas uzraudzība

Pakalpojuma ietvaros tiek optimizētas reklāmas laukumu likmes, atslēgas vārdu kombinācijas un variēts reklāmu saturs, aizvietojot mazāk efektīvus ar efektīvu laukumu variācijām.

SEO mērķis

Optimizētas lappuses jūsu mājas lapā, kuras ir viegli atrast Google meklētājā un kuru satura priekšskatījums Google meklēšanas rezultātos uzrunā lietotāju.

 

Ar ko sākt? SEO apskats!

Pirmais solis – Jūsu mājas lapas SEO audits – pārskata dokuments, kurā atainoti jūsu mājas lapas SEO analīzes rezultāti un saraksts ar nepieciešamajiem darbiem, kas jāveic jūsu mājas lapā. Šo dokumentu varēsiet iesniegt savai IT nodaļai, kas uztur mājas lapu vai arī darbus pasūtīsiet mums. Uz šī dokumenta bāzes ir iespējams sagatavot precīzas izmaksas darbu izpildei. SEO apskata cena vidēja apjoma mājas lapai – tikai 175 Eiro, papildus PVN.

Google Ads izveide un optimizācija

Rezultāts – vispārīgi automatizēta, performējoša reklāmas laukumu kampaņa, kurā atliek papildināt budžetu. Strauji palielināts jūsu mājas lapas apmeklējums ar mērķa lietotājiem, kas meklē jūsu produktu vai pakalpojumu.

Ar ko sākt? Mērķis un Budžets

Jums ir jābūt precīzam mērķim – produkts vai pakalpojums, kas tiks reklamēts, vēlamā auditorija un mēneša budžets. Mūsu pieredze palīdzēs noteikt nepieciešamos atslēgas vārdus, “ģeogrāfiju”, likmju politiku un citas nianses.

Uzziniet vairāk par SEO vai SEM pakalpojumiem tieši jūsu produktam un mājas lapai:

Jūsu vārds uzvārds

Jūsu e-pasts

Mājas lapas adrese

Jūsu jautājumi par SEO vai SEM pakalpojumiem

Lūdzu aizpildiet informācijas pieprasījuma formu! Norādiet mājas lapu, kurai ir nepieciešama SEO optimizācija vai kurā ir produkts vai pakalpojums, kuru vēlaties reklamēt ar Google reklāmas sludinājumiem.

Mēs priecāsimies jums palīdzēt!