Digitālā marketinga aģentūra jūsu atbalstam ieejai Eiropas valstīs

Esam Latvijā dzimis, Eiropas līmenī izaudzis uzņēmums. Eiropa ir ļoti daudzveidīgs reģions – vieta, kurā ir daudz dažādu cilvēku, valodu un kultūru. Izstrādājot tiešsaistes biznesa stratēģiju ziemeļu, rietumu, Britu salu vai Baltijas valstīm, jāņem vērā visi šie faktori, kā arī viens būtisks un bieži vien nepamanīts – programmatūras lietošanas un meklēšanas paradumi katrā valstī.

Digitālā mārketinga pakalpojumi, kurus vēlaties iegādāties vai piedāvāt, piemēram, tīmekļa vietnes reklamēšana valstī, jums jāreģistrē valsts domēns šajā valstī, kas ļaus strādāt efektīvāk un sasniegt konkrētas valsts auditoriju. Domēnam un serverim ir jāatbilst vienam reģionam.

Būt vietējam globālajā Eiropā

Eiropas Savienībā ir 24 oficiālās valodas, turklāt vairāk valstīs, kas nav ES dalībvalstis. Lokalizējot savu vēstījumu, šādu pakalpojumu cenas var būt ārkārtīgi augstas, ja dodaties no aģentūras uz aģentūru izvēlētajos tirgos. Lētāk un gudrāk ir pasūtīt digitālā mārketinga pakalpojumus no vienas aģentūras, piemēram, Itero, kam ir gadiem veidotas nostabilizējušās partnerattiecības ar aģentūrām Eiropas valstīs. Šāda viena pieturas punkta pieeja Jūs dabūs uz priekšu daudz ātrāk un arī lētāk!
Mājas lapa vietējā valodā ir galvenais un universālais klientu piesaistīšanas veids. Jums jāpievērš viņu uzmanība, lai viņi vēlētos turpināt jūsu piedāvājuma izpēti. Ņemot vērā to, ka jums nav vairāk par 15 sekundēm, lai to izdarītu, ārvalstu apmeklētāji lapu var aizvērt, ja saturs nav pārliecinošs un “nav saistīts”nerezonē” ar viņu mentalitāti.

Atslēga ir vēstījuma, produkta un tīmekļa vietnes lokalizācija

Neskatoties uz satura būtisko lomu lietotāju mijiedarbībā un tā tiešo ietekmi uz ieņēmumiem, daudzi uzņēmumi, ienākot jaunā tirgū, nepievērš nepieciešamo uzmanību lokalizācijai.
Tie vienkārši tulko esošo mājaslapu bez optimizācijas mērķauditorijai. Rezultāts? Jūs nesaņemsiet vēlamo. Interneta vietnes, kas varētu pārvērst lietotājus par klientiem ar saviem iespaidīgajiem tekstiem, ārzemju lietotājus nepiesaista.

Investējiet lokalizācijā, tāpat kā ieguldāt jebkurā citā svarīgā tirgus mijiedarbības komponentē

Grūti pārvērtēt negatīvo ietekmi, kādu nepareizas un nedabiskas frāzes var atstāt uz lietotāju auditoriju. Labākajā gadījumā nekvalitatīvs saturs liks jūsu uzņēmumam izskatīties pēc amatieriem. Sliktākajā gadījumā tas liks lietotājiem šaubīties par jūsu produktu kvalitāti. Semantiskās atšķirības, kas tulkotājiem bieži paliek nepamanītas, var samulsināt vietējā valodā runātājošos.


Vēlme kaut ko iztulkot uz ātru roku vai piesaistīt mākslīgo intelektu satura izveidē dažkārt var noderēt SEO vajadzībām, taču lēta vērtīga mārketinga un komerciāla satura lokalizācija nav tā vērta, lai zaudētu savu reputāciju un peļņu brīdī, kad uz šo saturu raugās cilvēks, nevis Google algoritms.


Aicinām netaupīt sava galvenā satura lokalizācijai, jo varat zaudēt potenciālos klientus. Protams, ar gramatiku vien nepietiek, lai pārliecinātu lasītājus, ka jūsu produkts atrisinās visas viņu problēmas. Slengam un vietējam žargonam lokalizācijas procesā parasti arī ir svarīga loma. Galvenais, lai saturs atspoguļotu potenciālo pircēju vēlmes un vēlmes.

Lokalizācija ir satura pielāgošana citas kultūras vajadzībām un mentalitātei. Visefektīvāko ieguldījumu saturā redzēsiet, ja izmantosiet lokalizācijas ekspertu pakalpojumus, kuri pārzina jūsu mērķa tirgus specifiku un veic izpēti, lai noskaidrotu, kas jūsu apmeklētājus pārvērtīs klientos. Sazinieties ar mums — mēs auditēsim jūsu tīmekļa vietnes versiju mērķa valodā un palīdzēsim jums ar mārketinga satura lokalizāciju!


Uzziniet vairāk par digitālā marketinga pakalpojumiem eksporta tirgos
Uzziniet vairāk par digitālā marketinga pakalpojumiem eksporta tirgos

mājaslapu lokalizācija
SEO pakalpojumi
prezentācijas materiāli

Vai meklējat tiešsaistes aģentūru darbam Eiropā, vai sākumam tepat Baltijā?

Itero var būt tieši tas, ko jūs meklējat. Mēs ļoti labi pielāgojam jūsu tiešsaistes reklāmu CEE tirgos, un mums ir partneri visā Eiropā, lai palīdzētu vienlaikus uzsākt Google reklāmas kampaņas, vietējo tīmekļa vietņu versijas utt. Mēs veiksim gan tehnisko darbu, gan veiksim CEE SEO satura lokalizāciju Google meklēšanas rezultātiem, kas ir ļoti svarīgi, ja jūsu produkts vai zīmols ir jauns mērķa tirgū.

Vai meklējat darbu vai vēlaties piedāvāt savus pakalpojumus?

Arī īstā vieta! Aicinām pievienoties strauji augošajam digitālo pakalpojumu tirgum Ziemeļeiropā.

Itero labprāt izvērtēs jūsu partnerības priekšlikumu, ja jūs varat lieliski iekļauties tīklā, kur varat būt daļa no mūsu globālā zīmola apkalpojošā tīkla!