Efektīva projektu vadība ar jauno projekta plānošanas risinājumu

Efektīva projektu vadība ar jauno projekta plānošanas risinājumu

15 decembris 2015,   By ,   0 Komentāri
Efektīva projektu vadība ar jauno projekta plānošanas risinājumu

Scoro CRM v.15.3 piedāvā jaunu un efektīvu jūsu projektu plānošanas režīmu ar darbu plānošanu un sadali kalendāra vidē. Jaunais CRM sistēmas atjaunojums, iepriekš tik noderīgo risinājumu pārdošanas komandām, ir pacēlis kardināli jaunā līmenī, piedāvājot iespējām bagātu ražošanas vadības funkcionalitāti.

Scoro CRM šobrīd piedāvā A-Z darba plūsmu, sākot ar pārdošanas komandas piedāvājumu sagatavošanu un nosūti klientiem, pasūtījumu apstrādi, piedāvājumu nodošanu ražošanas daļai un darbu plānošanas un izpildes kontroli.

Jaunā versija būs ļoti noderīga, lai jūsu ražošanas vai pakalpojumu sniegšanas uzņēmuma darbu paceltu jaunā līmenī, uzlabojot jūsu uzņēmuma konkurētspēju un sistematizējot darbu plānošanu un izpildi.

Efektīva projektu vadība

Atjaununājumu vidū ir pieejams jaunais projekta plānošanas modulis, kas atkarībā no jūsu uzņēmumā izmantotām darba plūsmām, piedāvā dažādas plānošanas metodes:

  • Darbi tiks sadalīti starp dienām;
  • Darbs tiek plānots, piemēram, tikai ar šīsnedēļas izpildes termiņu un nedrīkst pāriet nākamajā nedēļā;
  • Iespēja darba uzdevumiem norādīt pilnībā pielāgojamus darba izpildes laikus un iesaistītos resursus;

Ar šo pieeju Scoro CRM sniedz iespēju ļoti dažādiem uzņēmumiem precīzi plānot un uzraudzīt savus ražošanas procesus. Ja jūs vēlaties izmēģināt Scoro CRM, piesakieties šeit.

Pieprasiet un izmēģiniet CRM sistēmas demo vidi.