Mājas lapas izveide ar Voog – ātri, lēti, moderni

Voog ir ideāla platforma, ka ir noderīga maziem un vidējiem uzņēmumiem, lai izveidotu un uzturētu lieliskas un efektīvas mājaslapas, produktu katalogus, interneta vaikalus, landing lapas. Ar Voog jūs saņemsiet bezrūpīgu mājaslapas uzturēšanu un atjauninājumus, veicot ikmēneša vai gada maksu. Mūsu klientiem piedāvājam norēķinu iespējas reizi gadā, piemērojot atlaidi.

Salīdzinot ar sarežģītām satura pārvaldības sistēmā, ar Voog jums būs vieglas un ērta lapas satura pārvaldīšanas iespējas. Lietot Voog ir teju tik vienkārši, kā lietot teksta rakstīšanas progtammu. Jau iebūvētas ir iespējas piev ienot uzņēmuma kolēģus, kas var palīdzēt ar atbilstošu departamentu informācijas papildināšanu mājaslapā.

Ar Voog, jūsu mājaslapa iegūs no A klases Igaunijā izstrādāta programmu koda, kā arī izmantos jau iebūvētas SEO funkcijas, kas palīdzēs mājaslapai augstāk pakāptis Google meklēšanas rezultātos. Ne mazāk svarīgs ir klientu atbalsts. Sadarbībā ar Voog mēs piedāvājam iebūvētu klientu atbalstu, jums jau pašā satura vadības rīkā saņemot atbalstu no atbalsta dienesta. Pievienojiet jau iebūvētu daudzvalodu risinājumu bez papildus maksas un iespēju veidot dažādas jaunas lappuses kā arī IT speciālistu atbalstu, pilnveidojot mājaslapas veidnes un funkcionalitāti. Voog iebūvētās eKomercijas iespējas savukārt noderēs tiem, kas vēlas ātri un ēri izveidot interneta veikalu, kas apkalpos klientus vairākās valodās.

Kas ir Voog?

Voog ir satura vadības sistēma. Līdzīgi, kā WordPress vai Drupal tā ļauj autorizēties ar lietotāja vārdu un paroli un mājaslapā mainīt saturu, pievienot lapas, tekstu, attēlus.

Taču atšķirībā no satura vadības sistēmas, kas ir mājaslapas backend, Voog ir arī platforma, kas nozīmē, ka šo risinājumu var nomāt ar visu mājaslapu un uzturēšanu par vienu noteiktu mēneša maksu.

Voog ir moderns un mūsdienīgs mājaslapas uzturēšanas, vadības risinājums, kas aiztaupa jums raizes par lapas drošību, ātrdarbību, kā arī sniedz iespēju ērti rediģēt saturu tieši pašā lapā.

Dzīvā režīma rediģēšana

Atšķirībā no klasiskiem CMS, kā piemēram, WordPress vai Drupal, Voog piedāvā front-end satura rediģēšanu, kas nozīmē, ka mājaslapas saturs tiek reģistrēts pašā mājaslapā, nevis atsevišķā lodziņā. Šādā veidā jūs uzreiz redzat kā jūs teksts iekļaujas mājaslapas dizainā un cik vietas tas aizņem.

Iebūvēts eKomercijas risinājums

Ar Voog var salīdzinoši ērti izveidot interneta veikalu. Voog piedāvā jau iebūvētas iespējas savienoties ar maksājumu sistēmām.

Voog priekšrocības
Voog priekšrocības
– Viss vienā risinājums – mājaslapa, administrēšanas vide, uzturēšana
– Iestrādātas vairāku valodu mājaslapas iespējas
– Klientu serviss
– Nav nepieciešams veikt atjaunonājumus, viss iekļauts vienā mēneša maksā
– Tikai nedaudz dārgāk kā parastu mājaslapu uzturēšana, taču tik daudz priekšrocību

Voog – bieži uzdoti jautājumi

Kādas ir Voog pircēja opcijas?
Kādas ir Voog pircēja opcijas?
Jūs varat veidot mājaslapu pats, izmantojot gatavas veidnes vai arī pasūtīt unikālu, tikai jūsu uzņēmumam izstrādātu dizainu. Pirmajā gadījumā jūs maksāsiet tikai uzturēšanas mēnešmaksu, otrajā, kā izstrādes, tā uzturēšanas maksu.
Ko piedāvā Itero?
Ko piedāvā Itero?
Itero ir profesionāls Voog partneris ar pieredzi darbā ar Voog sistēmu un tās programmkodu. Itero var izveidot jaunu lapu vai apkalpot esošu mājaslapu, kas izstrādāta Voog vidē.
Ar ko Voog atšķiras no WordPress?
Ar ko Voog atšķiras no WordPress?
Voog ir SAAS platforma, kas nozīmē, ka jums ir kā izstrādes vide, tā ikmēneša uzturēšanas platforma vienā pakalpojumā par vienu mēneša maksu. WordPress gadījumā jums ir nepieciešams atsevišķs hostings. Voog cenā ir iekļauti visi atjauninājumi un mājaslapas drošība. WordPress gadījumā jums jāveic atjauninājumi pašam vai jāmaksā par to veikšanu.
Kādām mājaslapām piemērota Voog sistēma?
Kādām mājaslapām piemērota Voog sistēma?
Voog ir teicams risinājums informatīvu mājaslapu izveidei, kā arī ekomercijas risinājumiem. Ja vēlaties savu pirmo interneta veikalu, labāk ir ieteicams gatavs Voog eveikala risinājums, nevis pēc pasūtījuma programmēts. Voog ļaus ātri un viegli sākt un vēlāk augt par apgrozāmiem līdzekļiem.
Kādos gadījumos ieteicams Voog, nevis WordPress?
Kādos gadījumos ieteicams Voog, nevis WordPress?
Ja jūs savu mājaslapu pēc tās izveides visticamāk neaiztiksiet vairākus gadus un jums ir nepieciešama droša vide, kur to neuzlauzīs un kur tā nenovecos, tad jums ir ieteicams Voog, jo WordPress gadījumā ir regulāri pašam vai uzturētājam jāveic dažādi atjauninājumi.
Kādos gadījumos labāk izvēlēties WordPress, nevis Voog?
Kādos gadījumos labāk izvēlēties WordPress, nevis Voog?
WordPress ir ieteicams klientiem, kas teju ikdienā strādā ar savu mājaslapu, tajā bieži ir nepieciešami dažādi papildinājumi un biznesam ir mājaslapā jāizstrādā funkcionalitāte, kas nav pieejama pēc noklusējuma. Tiklīdz ir kaut kas nestandarta, labāk izvēlēties custom izstrādi, kas ir vairāk WordPress.
Mājas lapas izveide bezmaksas?
Mājas lapas izveide bezmaksas?
Jā, ja izvēlēsieties veidot mājaslapu paši, bez mūsu iesaistes, jūs to varat. Bez maksas. Jūs varat vai nu izvēlēties gatavu veidni, ko pielāgot savm biznesam, vai apgūt Voog sistēmu un veidot savu unikālu mājaslapu.
Mājaslapas izveide – gatavas veidnes?
Mājaslapas izveide – gatavas veidnes?
Jā, Voog piedāvā izvēlei gatavas veidnes, kas ir labs sākuma punkts. Šīs veidnes var pielāgot un pildīt ar savu informāciju – ievietot savu logo, savas fotogrāfijas, savus pakalpojumu aprakstus un produktus.
Vai ar Voog var izveidot eVeikalu?
Vai ar Voog var izveidot eVeikalu?
Jā, ar Voog palīdzību var izveidot eVeikalu. Turklāt, ja izvēlēsieties gatavu veidni, varat pievienot savus produktus un sākt tirgot jau dienas laikā. Voog šajā ziņā var salīdzināt ar Shopify platformu.
Kā varu izmēģināt Voog, lai saprastu vai tas man der?
Kā varu izmēģināt Voog, lai saprastu vai tas man der?
Pirmkārt, protams, iesakām pieteikties un aprunāties ar speciālistu, kas uzklausīs jūs vajadzības un ar pieredzi balstītu padomu jums ieteiks piemērotāko risinājumu. Ja vēlaties iepazīties ar Voog sistēmu un pamēģināt, kā ir ar to strādāt, varat izveidot demo vidi ar izvēlētu veidni bez maksas. Izmēģiniet šeit.
A: Veidojiet savu mājaslapu Voog vidē pašu spēkiem!
A: Veidojiet savu mājaslapu Voog vidē pašu spēkiem!
Jūs varat izveidot savu mājaslapu pašu rokām, izmantojot gatavas Voog veidnes. Izmēģiniet bez maksas!
B: Pieprasiet konsultāciju un pasūtiet lapas izveidi pie mums
B: Pieprasiet konsultāciju un pasūtiet lapas izveidi pie mums
Mēs saprotam, ka jums nav laika iedziļināties mājaslapu niansēs, taču mēs vēlamies lai jūsu mājaslapa būtu ar unikālu dizainu, droša un atjaunota. Sazinieties ar mums!