Partneriem

Sākums lieliskām partnerattiecībām

Viss sākas ar kontaktu. Un ja abas puses ir ieinteresētas sadarbībā, šīs kļūst par lieliskām win-win partnerattiecībām, kas abām pusēm nes biznesu.


Mēs esam lepni par savu ilggadējo sadarbību ar dažādiem SAAS uzņēmumiem, autoriem, risinājumu piegādātājiem. Kā dīleri mūsu reģionā, mēs esam spējuši tos piedāvāt mūsu tirgū un iekļaut kopējā piedāvājuma paketē veidā, kas nes labumu mūsu klientiem.


Mēs nodrošinām atbalstu risinājiemiem Baltijas tirgū, atpakaļ sniedzot vērtīgas atziņas par visu trīs Baltijas valstu tirgu. Mūsu klientu bāze un zināšanas par šiem tirgiem ir liela vērtība mūsu partneru acīs.

Lūk, ko mēs meklējam

Ekstra jūdzi it visā. Mēs meklējam iespējas sniegt mūsu klientiem teicamu produktu un apkalpošanu. Mēs esam gatavi investēt zināšanās par produktu un klientu atbalstā. Mēs veiksim visu nepieciešamo klientu kvalifikāciju, piedāvājuma sagatavošanu, prezentāciju un integrāciju. Mēs sagaidām, ka mūsu partneri mūs atbalstīs ar visu nepieciešamo.


Mēs aicinām sadarbībai:
→ Izstrādātājums partnerus, kas prot html, css, php, wordpress, javascript.
Jaunus produktus un pakalpojumus kas iekļautos mūsu marketinga produktu un pakalpojumu portfelī ar integrācijas iespējām un atbalstu.
Integrāciju partnerus ar json, xml, regex datu apstrādes un apmaiņas prasmēm.
Tehniskos dizainerus , kas spēj trurpināt un pavairot radošās dizaina vadlīnijas.
Satura ražotājus, SEO kopīraiterus, sociālo tīklu distributorus.

    Jūsu piedāvājums

    Aizpildot un nosūtot šo formu, jūs sniedzat mums atļauju apstrādāt jūsu datus, lai mēs varētu ar jums sazināties.