Pasūtījuma forma. +ID karšu lasītāja iegāde.

Uzmanību, pēc formas aizpildīšanas sagaidiet paziņojumu par veiksmīgu pasūtījuma informācijas nosūti. Parādoties paziņojumam par to ka pasūtījums ir nosūtīts vai vēl nē, sagaidiet, ka paziņojumam par viedkaršu pasūtījumu ir zaļas krāsas kontūra.

  Veicot pasūtījumu, jūs piekrītat nosūtīto datu apstrādei. Jūsu dati ir nepieciešami pasūtījuma noformēšanai, tajā skaitā Omniva sūtījuma izveidei. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījuma apmaksas rēķins; uz jūsu norādīto tālruni atnāks Omniva īsziņa ar skapīša atvēršanas kodu.

  eParaksta identifikācijas karšu turētājs viedkartēm “+ID

  Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu aizpildiet pasūtījuma formu.

  • Norēķins par viedkaršu lasītāju tiek veikts ar rēķina apmaksu, izņemot, ja prece tiek saņemta veikalā ar apmaksu klātienē.
  • Veicot pasūtījumu, uz norādīto e-pastu saņemsiet priekšapmaksas rēķinu. Lūdzu norādiet pasūtījuma formā konkrētu Omniva pakomātu.
  • Ja jūsu piegādes adrese ir ārpus Latvijas, lūdzu izmantot citu mājaslapu Eiropas piegādēm pēc adreses pluss-id punkts com.
  • Karšu lasītājam 2 gadu garantijas ietvaros nodrošinām apmaiņu, izņemot gadījumus, ja prece ir bojāta mehāniskas ietekmes, piemēram trieciena, spiediena rezultātā, kā arī tā ir nolietojusies.