Pluss ID

Pluss ID

12 novembris 2016,   By ,   0 Komentāri
Pluss ID

Pluss ID viedkaršu lasītājs klientiem, papildus melnajai krāsai strandarta izpildījumā, tagad ir pieejams arī baltā krāsā. Baltas krāsas viedkaršu lasītāju novērtēs klienti – juridiskas personas, kas vēlas eID lasītāju ar uņēmuma logotipa apdruku.

Tagad eID lasītājs Pluss ID pieejams arī baltā krāsā

Baltas krāsas viedkaršu lasītājs ir krietni vieglāk apdrukājams ar jūsu uzņēmuma logo. Melnas krāsas lasītājam parasti, to apdrukājot, viena virsma tiek vispirms apdrukāta ar kādu krāsu un vēlāk uz tās jau tiek veikta logo uzdruka. Baltas krāsas lasītāja gadījumā, ņemot vērā, ka lielākā daļa no uzņēmumu logotipiem ir vieglāk izmantojama uz balta fona, Pluss ID viedkaršu lasītāja apdruku ir iespējams veikt vienkāršāk un lētāk.

Apdrukāts viedkaršu lasītājs – lielisks prezentācijas priekšmets jūsu klientiem

Apdrukāts viedkaršu lasītājs ir lielisks reklāmas sufenīrs vai biznesa dāvana, ko jūs varēsiet izmantot kā prezentācijas reklāmas priekšmetu, ko dāvināt saviem klientiem vai sadarbības partneriem.

Pluss ID viedkaršu lasītāja pasūtījums ir veicams šajā lapā: ID viedkaršu lasītājs

Vai jūsu uzņēmumam ir nepieciešama logotipa izstrāde? Uzziniet vairāk par logo izstrādes iespējām un apskatiet izstrādāto logotipu paraugus lapā: Logo izstrāde.