Ritums Ivanovs izveido savu mājaslapu pats ar Voog

Ritums Ivanovs izveido savu mājaslapu pats ar Voog

21 jūlijs 2017,   By ,   0 Komentāri
Ritums Ivanovs izveido savu mājaslapu pats ar Voog

Ritums Ivanovs ir, mūsuprāt, viens no interesantākajiem Latvijas mākliniekiem. Ritums strādā savā, Latvijai visai unikālā lineārā tehnikā, turklāt glezno portretus un īpaši liela izmēra audekliem. Jau kādu laiku Ritums savai mājaslapai tehnisko risinājumu izmanto Voog.

Voog ir interesanta platforma, kas ir īpaši piemērota uzņēmumiem un speciālistiem, kas vēlas savu mājaslapu, vēlas lai ar to būtu viegli strādāt, turklāt, lai tā ir droša, lai to neviens neuzlauž un arī lai ar dažādiem atjauninājumiem nav “jāķimerēras”, kā tas jādara, piemēram, WordPress gadījumā. Šeit jāpiebilst, ka platformas autori ir igauņi, tātad – tur jau pamatā daudzas lietas ir izveidotas pareizi un domājot ilgtermiņā.

Ritums stāsta, ka pirms izvēlēties Voog, viņam bija trīs vai četras mājas lapas versijas, tās atradās uz privāta servera. Rituma draugs rūpējās par dizainu un veidoja mājaslapas. Bet tad Ritums sadraudzējās ar Voog – patika doma strādāt ar mazāku, neatkarīgu risinājumu, nevis pievienoties kādai milzīgai platformai.

Trīs jautājumi Ritumam

Kādas tad ir sajūtas, izvēloties Voog? Vai svārstījies, kad Tev nācās izvēlēties relatīvi nepazīstamu rīku salīdzinoši ar tādiem gigantiem kā WordPress, Joomla, Squarespace u.c.?

Nē, mēs vienmēr priecājamies atbalstīt lokālus uzņēmumus nevis lielus, un jūsu komanda ir Igaunijā, savulaik strādājot kopā ar Skype puišiem, mums šķita, ka varam uzticēties. Nebija pat domas par alternatīvu meklēšanu.

Kā Tev patika pāreja uz Voog?

Patiesībā bija maz šķēršļu – saņēmām jaunu dizainu, kuru mēs vēlējāmies publicēt. Taču, lai to īstenotu, mums vispirms bija jāatrisina dažas tehniski jautājumi pirms uzsākt darbu ar jauno platformu. Tiklīdz šie jautājumi tika atrisināti un jaunā lapa tika palaista, viss izdevās – esam ļoti apmierināti ar to.

Ko tu saki par tehniskām iespējām? Vai esi apmierināts ar pašreizējiem rīkiem iespēju ziņā?

Jā, es esmu apmierināts un, protams, es vienmēr lūkojos pēc jaunām, specifiskām iespējām, bet galvenais, ka drag and drop iespēja strādā lieliski, saturu pievienot lapai ir viegli un tas neprasa daudz laika.

VOOG

Itero piedāvā iepazīties ar Voog risinājumu, kas ir ieteicams mazam uzņēmumam, pašnodarbinātajiem vai uzņēmumiem, kas ikdienā aktīvi nestrādā ar savu mājaslapu un vēlas bezproblēmu bezapkalpes risinājumu. Jums ir divas iespējas:

KĀPĒC VOOG

  • Ērts “viss-vienā” risinājums – veidošanas administrēšanas rīks un mājaslapas uzturēšana;
  • Drošība. Atšķirībā no WordPress nav jāuztraucas par atjauninājumiem, php, sql u.c. servera ievainojamībām.
  • Jaunas paaudzes administrācijas vide. Darbs tieši dizainā, pielāgojami bloki, “drag-and-drop” funkcionalitāte.
  • Jau iebūvēts daudzvalodu mājaslapas princips;
  • Jau komplektā savs domēns, kontaktformas, statistika u.c.