Scoro custom moduļi

Kā sertificēts Scoro partneris, mēs piedāvājam Scoro pielāgojumu un custom moduļu izstrādi.

Kas ir Scoro Custom moduļi?

Scoro sistēma jau pamata komplektācijā tiek piedāvāta ar virkni ikdienā lietojamiem moduļiem, kā piemēram, Piedāvājumi, Projekti, Kontakti, Kalendārs vai darba uzdevumi un atkarībā no jūsu sistēmas abonēšanas pakas, virkne citu.

Ikvienam modulim ir sava datu struktūra ar lauciņiem, kuros ir jāievada nepieciešamā informācija. Šie moduļi ir savā starpā savienoti ar citām Scoro datu struktūrām. Piemēram, projektam ir savs nosaukums, budžets, termiņi un saistītie datu bloki, kā piemēram, fāzes, mērķi, darba uzdevumi.

Brīdī, kad jūs veidojat jaunu Projektu, jūs veidojat datu kopu, kas balstīta un laukiem, ko piedāvā aizpildīt Projektu modulis. Ar laiku, jums šajā datu kopā informācija papildinās, jo projekta izpilde un komandas darbs pie šī projekta ģenerē datus klāt un mēs iegūstam projekta izpildes vēsturiskos datus.

Atkarībā no jūsu uzņēmuma darbības nozares, jums var būt nepieciešami īpaši izstrādāti moduļi tieši jūsu vajadzībām. Tādi, kas nav iekļauti Scoro sistēmas piedāvājumā, piemēram, automašību katalogs, līgumu reģistrs, īres dzīvokļu pārvaldes modulis ar īrniekiem u.c.

Saskarnē šis Custom modulis jūsu kolektīvam ir pieejams kā jauna izvēle menu navigācijā. Tajā būs pieejams gan saraksts ar jau izveidotām vienībām, gan iespēja veidot jaunus ierakstus. Tāpat varēsiet savienot jaunizveidotos ierakstus ar kontaktiem, kalendāra ierakstiem, projektiem, līgumiem un rēķiniem, atkarībā no jūsu specifikas.

Mēs jums varam izveidot šādus jaunus Scoro moduļus, atbilstoši jūsu vajadzībām.

Scoro custom moduļu piemēri

Mēs saprotam, ka ikviens uzņēmums ir savā ziņā unikāls un tam ir nepieciešams komplekts ar instrumentiem, kas pielāgoti vajadzībām. Uzņēmumi ikdienā saskaras ar faktu, ka šādu sistēmu izstrāde no nulles maksā salīdzinoši ļoti dārgi, tādēļ mēs piedāvājam efektīvāku veidu, kad kvalitatīvā un labi uzturētā produktā – Scoro, tiek pievienota jauna funkcionalitāte.

Piemēram, jūsu uzņēmums iznomā jahtas un kuterus, ar vai bez kapteiņa un personāla. Protams, nevienā CRM/ERP sistēmā šāda moduļa “Laivas” nav un specializēti tirgū pieejami risinājumi, kas pamatā nāk no ASV, maksā ļoti dārgi. Mēs izveidosim jaunu funkcionalitāti, lai jums būtu savs reģistrs ar peldlīdzekļiem nomai, kur būs visi nepieciešamie lauki, kā piemēram, numurs, motori, jaudas, apsekošanas datumi, reģistrācijas osta, saistītā komanda u.c. Šis modulis būs savienots ar klientiem un kalendāru, tādējādi jūs iegūsiet nomas pārvaldības instrumentu, kas savādāk tirgū nav pieejams. Tāpat līdzīga situācija ir, piemēram, auto dīleriem.

Vēl piemēri:

 • Līgumu datubāze ar saistītajām līgumslēdzēja pusēm, parakstīšanas datumu, spēkā esības datumu, saistītajiem pakalpojumiem un, protams, pievienotu failu;
 • Auto reģistrs ar nomas vai pārdošanas auto datubāzi, kur katrai mašīnai ir nepieciešamie ieraksti, kā VIN numurs, reģistrācijas gads, TA datums, noskrējiens, remonta vēsture, riepu komplektu atrašanās vieta u.c.;
 • Īres īpašumi ilgtermiņa īrei, kas iekļauj adresi, istabu skaitu, ērtības, piezīmes stāvoklim, remonta izsaukumus, rēķinus, iespēju piefiksēt saistītos datus, kā piemēram, skaitītāju rādījumus.

Ikviena uzņēmuma darbībā ir sava specifika. Mēs piedāvājam konsultāciju ar iespējām izvērtēt šāda moduļa funkcionālās iespējas un griestus, aprēķināt, izstrādāt un apmācīt jūsu kolektīvu darbam.

Vai jūsu Scoro versijā ir iespējama Custom moduļu izveide?

Klasiskā gadījumā visticamāk jūsu Scoro versijā nav iekļauta iespēja veidot papildu funkcionalitāti. Mēs novērtēsim iespējas, iespējamos papildinājumus un aprēķināsim budžetu kopā ar Scoro izveidojot jums reālu scenāriju un paredzot riskus, ja tādi būs.


Ierobežojumi.

Custom modulim var nebūt visas jūsu iecerētās iespējas, pastāv gadījumi, kāda no izvēlēm ir jāatzīmē manuāli, nevis automātiski, var būt ierobežojumi formu sarežģītībai. Mēs palīdzēsim novērtēt jūsu sagaidāmās funkcionalitātes saderību ar tehniskajām iespējām Scoro sistēmā un līdz investīcijām jums sniegsim ieskatu kas ir iespējams un kas nav.

Mēs esam sertificēts Scoro partneris

Mēs konsultējam un strādājam klātienē Baltijas valstīs vai jūsu iecienītākajā platformā – Teams, Zoom vai Webex. Taču vispirms, mēs priecāsimies novērtēt, vai mēs varam izveidot jums nepieciešamo funkcionalitāti ar jauniem moduļiem vai esošo Scoro moduļu pielāgojumiem.

 • Mēs esam Scoro partneris kopš 2013;
 • Mēs esam palīdzējuši neskaitāmiem uzņēmumiem dažādās industrijās pielāgot Scoro, esam apmācījuši kā vietējas, tā starptautiskas komandas darbam ar Scoro;
 • Mēs priecāsimies jums sniegt mūsu plašās know-how zināšanas un pieredzes balstītus padomus, labās prakses un identificēsim kļūdas jūsu datu apstrādē, kas ilgtermiņā novedīs pie kļūdām atskaitēs;
 • Mēs organizējam jūsu komandas apmācības klātienē, ja atrodaties Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, vai pēc izvēles Zoom, Teams vai Webex attālinātā video platformās, koplietojot ekrānu.

Kā pieteikties konsultācijai?

Lūdzu kontaktējieties šeit

Kas jums ir jāzina:

 • Uz izstrādes un apmācību laiku mums būs nepieciešama papildu lietotāja licence ar administratora tiesībām. Minimālais termiņš 1 mēnesis.
 • Jūs varat sagatavot un iesniegt NDA. Esam sertificēti, mūsu ilgtermiņa attiecības ar Scoro regulē līgums, kas iekļauj nepieciešamos nosacījumus attiecībā uz informācijas neizpaušanu, GDPR ievērošanu un citiem standartiem klientu apkalpošanā.
 • Jauni moduļi ietekmēs jūsu ikmēneša izmaksas, taču līdz jūsu lēmumam par darbu uzsākšanu jums būt precīza tāme un izpratne par to, kas cik maksās.
 • Jums būs jāsniedz mums pieeja jūsu Scoro sistēmai. Mēs nekad neizmantosim jūsu datus.
 • Jums būs mums jānodrošina pilnvarota kontaktpersona.
 • Mēs piedāvāsim jūsu personāla apmācību ar jauno moduli un izpratni par to, kā jaunā funkcionalitāte ietekmē jau ierasto darba plūsmu, kas jāņem vērā turpmāk.
Scoro CRM sistēma