Internetveikala izveide

Internetveikala izveide

Kā sākt savu biznesu internetā?

Mūsu piedāvātais interneta veikala risinājums būs noderīgs, nākotnē naudu nesošs bizness, kas jums atnesīs gan apmeklētājus, gan pirkumus.

Ērta Preču Saraksta Vadība

Pievienojiet preces, norādot dažādus parametrus – krāsu, svaru, cenu u.t.t. Atzīmējiet akcijas preces un atlaides.

WooCommerce

Veikala pamatā – viens no populārākajiem un ērtākajiem interneta veikala risinājumiem pasaulē – Woo Commerce

Preču Grozs un Norēķini

Lietotājiem ērts preču grozs, ar iespēju mainīt apjomus, izvēlēties dažādas piegādes un norēķinu metodes.

Pielāgota internetveikala izveide tieši jūsu biznesam!

Katrs bizness ir savādāks. Jums var būt prece, ko jūs tirgojat gabalā vai kilogramā..
Iestrādāsim tikai jums derīgas opcijas, lai jūsu internetveikals strādātu tieši tā, kā jūs vēlaties un jūs to varētu attīstīt nākotnē!

Gatavs internetveikals vai pielāgots?

Pasaulē eksistē tūkstošiem interneta veikalu risinājumi, tajā skaitā gatavi, kas ļauj lietotājam reģistrēties un ievadīt savas preces. Gatavi risinājumi tiek piedāvāti īrei par kādu noteiktu mēneša maksu vai apmaiņā pret daļu no ieņēmumiem.

Tiem ir savi ierobežojumi, piemēram, ja vēlēsieties savu norēķina metodi vai produktu aprakstus vairākās valodās, jūs sastapsieties ar vienu nospraustu veidu, kuru jūs nevarēsiet mainīt. Arī iespējas pielāgot izskatu un strādāt ar veikalu kā loģisku daļu no savas mājas lapas, būs ierobežotas.

Mūsu piedāvājums – jums pielāgota interneta veikala izstrāde

Piedāvājam cenā draudzīgu un salīdzinoši ātri izveidojamu risinājumu, kas izmanto WooCommerce iepirkšanās risinājumu kā bāzi. Tādējādi, tā nebūs dārga izstrāde “no nulles”, bet gan tehniski labi izstrādātas un pasaulē populāras sistēmas pielāgošana tieši jūsu vajadzībām.

Jūs iegūsiet iespējām bagātu veikala vadības vidi, kas ļaus jums strādāt tieši jums nepieciešamā veidā un ļaut jūsu klientiem norēķināties ar jums pēc jūsu noteikumiem. Visai būtiski ir pieminēt arī plašās iespējas uzlabot jūsu interneta veikala atrodamību Google meklētājā. Mēs nodrošināsim turpmāko sadarbību, jūsu preču noieta veicināšanā, izmantojot mūsu platformu un zināšanas.

Ērti veidojams preču katalogs

Mūsu platforma nodrošinās jums pilnu vadību par preces pieejamību, piegādes izmaksu kontroli vienībai, minimālajiem daudzumiem, iepakojuma pārdošanai, preču grupēšanai, saistīto preču piedāvājumiem klientiem un daudz ko citu.

Jūsu preces var būt arī virtuālas vai lejuplādējamas, tādējādi iespējas pārdot savu preci vai pakalpojumu ir visai plašas. Savukārt mūsu uzņēmums parūpēsies par dažādām internetveikala saskarnes iespējām – preču meklēšanas, atlases, filtrēšanas pēc cenas vai izmēra u.c.

Izceltas un akcijas preces

Jūs varēsiet atzīmēt gan preces standarta cenas, gan akcijas cenas, strādāt ar atlaidēm, īpašajiem piedāvājumiem, izcelt preces un pat piedāvāt bezmaksas piegādi, pasūtījuma summai sasniedzot nepieciešamo slieksni.

Dažādas norēķinu iespējas

Pilns spektrs ar apmaksas iespējām, jums tos definējot. Nevēlaties pieņemt maksājumu kartes? Izvēlieties preci pārdot ar priekšapmaksas rēķinu vai skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī! Saņemiet pasūtījumus jau ar norādītu klienta izvēlētu apmaksas metodi. Veidojiet nepieciešamos piegādes noteikumus vai īpaši norādiet atsevišķu preču saņemšanas noteikumu īpatnības.

Saņemiet epastu ikreiz, kad ir veikts pasūtījums. Savukārt jūsu pircēji saņems savā epastā glīti noformētu pasūtījuma vai pirkuma apstiprinājumu.

Internetveikala dizains

Mūsu daudzu gadu pieredze dažādu interneta risinājumu izveidē palīdzēs izveidot lietotāja saskarni, atbilstoši jūsu biznesa tēlam un vērtībām, rūpējoties par lietotāja pieredzi jūsu veikalā. Mūsu uzdevums – lietotājiem vienkāršākais un ērtākais veids, kas rosinātu preču iegādi, papildus preču ieteikšanu un vienkāršu “checkout” pieredzi, kas veicinās atkārtotus darījumus.

Pasūtījumu vadība

Ikreiz, kad jūsu internetveikalā tiks veikts pasūtījums, jūs saņemsiet epastu ar pasūtījuma saturu, savukārt autorizējoties internetveikala administrācijas panelī, varēsiet pārvaldīt pasūtījumus – apstrādāt, mainīt statusu, atzīmēt kā piegādātus u.c.

Atskaitēs varēsiet sekot līdzi grafiski noformētai pasūtījumu dinamikai laikā. Biznesam augot vēlēsieties analizēt tipiskākos pirkumus un tipveida grozu, lai tālāk attīstītu jūsu biznesu, piedāvātu saistītās preces vai pakalpojumus un dažādas akcijas.

Ar ko sākt? Mūsu piedāvājums ietver priekšnoteikumus veiksmīga internetveikala izveidei!

Jauna interneta veikala izstrāde jūsu vajadzībām 4 soļos

Jūsu preces un vajadzības

Mums ir svarīgi, lai jums izdotos! Tas ir pamats ilgtermiņa sadarbībai, tādēļ ir nepieciešams noskaidrot un savlaicīgi izdomāt kā pareizi grupēt, kā veidot navigāciju, ko un kā varēs meklēt, kā jūsu klienti norēķināsies un vēl visas citas nianses, kas ir pamatā veiksmīgai interneta veikala darbībai. Mēs protam uzklausīt un strukturēt jūsu prasības, kā arī sniegt kvalitatīvu atgriezenisko saiti.

Lietotāja saskarne

Jūsu internetveikala dizains un lietotāja saskarne – tas, kas padarīs jūsu veikalu atšķirīgu un paliks atmiņā. Mēs izveidosim jūsu zīmolam un precēm atbilstošu izskatu. Tomēr vissvarīgākais ir lietotāju ērtība un sapratne,ko un kurā brīdī jāspiež, lai veikt pirkumu būtu iespējami viegli – tādā veidā tiks sasniegts lielāks darījumu apjoms. Labs dizains nav tikai vizuāli pievilcīgs – tas strādā!

Pielāgojumi

WooCommerce risinājums, lai cik pilnīgs tas nebūtu, ir jānoskaņo, ieviešot tieši jūsu precēm nepieciešamos parametrus un filtrēšanas iespējas. Visas iepriekš izrunātās nianses ir jāiekļauj iestatījumos un jāpielāgo internetveikala darbība, gan ar programmu kodu, gan izveidojot jums turpmāk pieejamus iestatījumus nākotnes preču grupām un veidiem.

Apmeklētāju piesaiste

Internetveikals ir veiksmīgi notestēts, ir veikti pārbaudes pirkumi un esam gatavi uzņemt pircējus. Tālāk seko darbs pie apmeklētāju piesaistes, izmantojot Google atslēgas vārdus un SEO risinājumus, gan komunikāciju Sociālajos tīklos. Iespējams, kampaņas tradicionālajos medijos? Integrācijas ar piegādātājiem, klientu lojalitātes veicināšanas sistēmām un citi pārbaudīti marketinga risinājumi jūsu interneta veikala pārdošanas apjomu veicināšanai.

Uzziniet, kā mēs varam būt Jums noderīgi! Pieprasiet piedāvājumu!

Lūdzu izmantojiet zemāk esošo saziņas formu – mēs sazināsimies un ar prieku noskaidrosim jautājumus, kā rezultātā saņemsiet kvalitatīvu piedāvājumu!