Prezentācijas dizains

Neraugoties uz faktu, ka vairums mūsu klientu, kas pasūta biznesa prezentāciju izveidi, ir tirgū labi pazīstami uzņēmumi, kuru rīcībā ir gan prezentāciju veidnes, gan korporatīvā stila grāmatas, prezentācijas izdošanās joprojām ir pašu cilvēku rokās, kas pārstāv šos uzņēmumus.

Prezentācijas izveide prasa vērā ņemamu laiku. Cilvēkiem, kas ir spīdoši pārdošanas vai ražošanas nodaļu vadītāji, valdes locekļi, dizains un laiks dizainam parasti nav stiprā puse.

Uzņēmumi ir iztērējuši ievērojamu naudu, lai to rīcībā būtu korporatīvam stilam atbilstoši masterslaidi un to darbinieki varētu izmantot šīs veidnes savu prezentāciju izveidē. Taču radošais materiāls ir tikai tik radošs, cik gatavs ir risinājums teksta un attēlu nomaiņai. Tas arī viss. Ja ar šādu prezentāciju nepietiek, nepieciešama mūsu palīdzība, lai esoša korporatīvā stila ietvaros mēs izveidotu saistošu un pārdomātu prezentāciju.

No slaidiem līdz prezentācijai
No slaidiem līdz prezentācijai
Jūsu rīcībā jau var būt prezentācija, kurā ir līdz pat 80% slaidu, kas derētu jūsu prezentācijai. Teksts kaut kur “jāizmētā”, jāpagarina vai jāpārceļ nākamajā slaidā, bet saturiski ir. Tagad ir laiks šo slaidu kopumu pārvērst par stāstu – aizraujošu un saprotamu no pirmā līdz pēdējam kadram.
No idejas, kas fiksēta uz salvetes, līdz biznesa prezentācijai
No idejas, kas fiksēta uz salvetes, līdz biznesa prezentācijai
Jūsu rīcībā ir kāds idejas apraksts, varbūt pāris grafiki un izpratne par produktu un tā priekšrocībām, taču prezentācija ir sausa. Mūsu uzdevums ir sagatavot jūsu materiālu līmenī, kas izskatās reprezentabli un palīdzēs jums šo ideju pārdot.

Vairumā gadījumu Jums ir bijis smagi jāstrādā, lai būtu uz tās skatuves, lai būtu tajā investoru vai valdes sapulcē, lai varētu prezentēt savu produktu un iespējas. Iznākums var būt ļoti atalgojošs un likmes ir augstas.

Vai Jūs drīkstat uztaisīt prezentāciju kaut kā, kā nu sanāca? Nē. Visam ir jābūt līmenī. Ir reizes, kad labāk šo ir pasūtīt no dizaina un pārdošanas atbalsta profesionāļiem. Mēs palīdzēsim izveidot lielisku, vizuāli noformētu, kvalitatīvu un saprotamu prezentāciju tieši pieejamajam laikam.

Vizuālā transformācija
Vizuālā transformācija
Jūsu esošie teksti un saraksti tiks pārvērsti par iesaistošiem vizuāliem uzskaites punktiem un ilustracijām, kas pasvītros stāstu
Satura destilācija
Satura destilācija
Mēs piedāvāsim vērtīgus padomus teksta stilam, īsināšanai vai dalīšanai, kas uzlabos satura uztveri un prezentāciju
Slaidu organizēšana
Slaidu organizēšana
Saturs tiks dalīts loģiskos posmos, organizējot to nepieciešamajā slaidu skaitā, ar uzmanību visā prezentācijā
Teksta formatēšana
Teksta formatēšana
Mēs nodrošināsim stilistiski identisku un izturētu tekstu visos slaidos vienā šriftā, izmērā un ar akcentiem nepieciešamajās vietās

Lasiet vairāk:
→ Mūsu padomi efektīvas prezentācijas izveidei

Prezentāciju paraugi:
Skatiet mūsu portfolio – mūsu veidotās prezentācijas paraugi un dizaina dažādība