Digitālā mārketinga aģentūra

Mūsu mērķis
Mūsu mērķis
Izveidot informācijas tehnoloģiju pakalpojumu marketinga līderi Latvijas tirgū korporatīvajiem klientiem, valsts un privātā sektora publiskajiem pakalpojumiem, apvienojot Latvijas labākos pieejamos tiešsaistes pakalpojumu, dizaina, IT un marketinga speciālistus.
Itero pamata darbība
Itero pamata darbība
Uzņēmuma pamata darbība – klientu publisko pakalpojumu lietojamības, izskata, zīmola un vērtības palielināšana. Mēs strādājam pie tiešsaites risinājumu izveides, dizaina materiāliem, pārdošanas atbalsta materiāliem un risinājumiem, marketinga kampaņām, klienta IT risinājumu integrācijas.

IT sistēmu lokalizācijas, izstrādes, dizaina, digitālā marketinga speciālisti!

Mūsu priekšrocība – Itero zīmols saista izcilus un pārbaudītus speciālistus, kas atkarībā no darba uzdevuma veido atsevišķu komandu tieši jūsu projekta izpildei. Tieši tādēļ mēs varam komplektēt spējīgāko komandu un apakšuzņēmējus plašam uzdevumu klāstam, kas nebūtu iespējams tipiskam uzņēmumam!

Mēs esam Baltijas mēroga komanda ar pieredzējušiem dizaina, marketinga, IT projektu vadības, izstrādes speciālistiem. Mūsu pieredze sniedz iespēju jūsu uzņēmumam uzlabot esošo sistēmu parku, integrācijas un ieviest jaunus risinājumus, kas atvieglos darbu jūsu pārdošanas vai klientu apkalpošanas komandām, sniegs jaunas iespējas jūsu klientiem un piesaistīs mērķa klientus ar gudrām kampaņām jūsu zīmola komunikācijas ietvaros. Tie ir Digitālās Inteliģences risinājumi jūsu uzņēmuma ikdienā.

Dizaina domāšanas profesionāļi
Dizaina domāšanas profesionāļi
Mēs raugāmies uz pasauli caur datu prizmu. Lēmumu pamatā ir dati, kas ir ievākti un analizēti, lai iegūtu jēgpilnu skatu uz jūsu mērķiem. Dizaina domāšana nav vēlmju domāšanas termins, tā ir pieredzes un metodiku kopums, ko mēs pielietojam jūsu projektam. Darba vienmēr būs daudz, tādēļ mēs izvēlamies strādāt atklāti, bez steigas, godīgi pret klientu, pārdomāti un racionāli.
Izdevīgs darījums
Izdevīgs darījums
Mēs piedāvājam digitāli inteliģentus risinājumus, kas pievieno vērtību mūsu klientu pakalpojumiem – labāku izskatu, pārdomātāku saskarni, integrētu ar IT sistēmām, kas mūsu klientiem sniedz uzticamus datus analīzei un pārdošanai. Mēs izvēlamies nešaut ar lielgabaliem pa zvirbuļiem, kas mūsu klientiem nozīmē racionālu piedāvājumu ar saprātīgu budžetu.

“Man bieži vaicā – kurp ved internets, kā izskatās web3? Es atbildu, stāstot par satura nozīmi, par vizuāliem uzsvariem, kas palīdz uztvert saturu, par tehnoloģijām, kas neatkarīgi no platformām vai iesīkstējušiem pakalpojumu sniedzējiem ļauj klientiem patērēt, mainīt, pirkt un radīt – pašiem, bez atļaujas no pasaules varenajiem. Es vizualizēju tehnoloģijas, kas to nodrošina efektīvā un ērtā veidā. Šodien ir vairāk nekā jebkad svarīgi būt – laikā un telpā kopā ar saviem klientiem, radot ātri un racionāli. Kad man jautā – kā Itero redz savu nākotni, es stāstu, kurp ejam, atgādinot par mūsu zīmola trim pilāriem – tehnoloģiju, inteliģenci un dizainu.”
Itero vadītājs, Reinis Zitmanis.

Ikviens no mums ir lietpratējs savā nozarē, savā specialitātē.
Klientu uzdevumi un mērķi ir pazīstami daudzus gadus. Mainās tehnoloģija, kas sekmē šos mērķus.

Ko mēs darām vislabāk:

Dizains
Dizains
→ Identitāte
→ Prezentācijas
→ Pārdošanas materiāli
Mājaslapu izveide
Mājaslapu izveide
→ WordPress
→ Voog
→ Uzturēšana un Apkalpošana
Sistēmu ieviešana
Sistēmu ieviešana
→ CRM/ERP ieviešana un apmācības
→ Marketinga automatizācija
Digitālās kampaņas
Digitālās kampaņas
→ Google reklāma
→ SEO
→ Tiešais e-pasts