Pielāgoti eKomercijas risinājumi – interneta veikala izveide

eKomercijas risinājumu izstrāde

Pārvaldiet savus produktus un pakalpojumus

Mēs piedāvājam ērtu preču pārvaldību, filtrēšanu un atlasi kā pircēja, tā eveikala administratora pusē. Viens no svarīgākajiem aspektiem ērtam e-veikalam ir lietotāja saskarne. Jūs, kā eveikala vadītājs savukārt varēsiet ērti pārvaldīt preču kategorijas, akcijas preces, cenas kā arī nepieciešamo informāciju par preces krāsu, svaru, cenu, aprakstu un citu informāciju, kas var noderēt pircējiem lēmuma pieņemšanai.

Risinājumu integrācija

Mēs saprotam overhedus, ko rada jauna tirdzniecības kanāka izveide un pārvaldīšana, tādēļ īpašu uzmanību sarunās ar klientu pievēršam preču informācijas importam vai sinhromizēšanai ar klienta esošo noliktavas vai grāmatvedības sistēmu. Tāpat tiek risināts jautājums ar pasūtījumu nonākšanu jūsu esošajā sistēmā, rēķinu ģenerēšanu u.c. Jūsu esošā ERP sistēma paliek kā galvenais punkts preču un pasūtījumu vadībai. Internetveikals ir pārdošanas kanāls.

Kādēļ jāveido savs pielāgots risinājums?

Mēs saprotam, ka ikviens bizness, jo īpaši ja tas jau ir veiksmīgs, ar savām programmām, noliktavu un procesiem, ir savā ziņā unikāls. Gatavo risinājumu Wix vai Shopify tirgus piedāvājumi nederēs jo ir maz pielāgojami un piemēroti iesācējiem. Tipiskas eveikalu platformas tādas kā OpenCart, WooCommerce, PrestaShop vai Magento ir domātas tradicionāliem veikaliem un var nebūt piemērotas.

Mūsu klientiem ir jārisina dažādi integrāciju jautājumi, jāveido vairāku soļu vai komplektēšanas iespējas iegādājoties produktus, aprēķinot to nepieciešamo apjomu vai atlasot nepieciešamos aksesuārus. Šādos gadījumos tradicionālas platformas, kas domātas atsevišķu sku vienību tirdzniecībai, ieliekot groziņā, neder.

Mēs nodrošināsim, ka tieši jums tiks izstrādāts risinājums, kas ir pielāgots jūsu pārdošanas procesam un produktu pārdošanas īpatnībām.

Jūsu interneta veikals aug ar jums

VIsu vienlaikus realizēt nav iespējams, ta;cu ir svarīgi, ka mēs jūs turpinām atbalstīt un pēc nepieciešamības pilnveidojam eveikalu un izstrādājam jaunas funkcijas tiklīdz tādas ir nepieciešamas, šādā veidā piedāvājot labu pamatu nākotnes izaugsmei.

Mēs uzraudzīsim arī nepieciešamos servera resursus, lai jūsu internetveikala darbināšanai būtu pieejams gan nepieciešamais atmiņas, gan procesoru jaudas daudzums.

Fukcionalitāte

Zīmolā iekļaujošs dizains
Zīmolā iekļaujošs dizains
Jūsu eVeikals izskatīsies atbilstoši vadlīnijām
Preču, cenu, iespēju atlases filtri
Preču, cenu, iespēju atlases filtri
Sniedziet saviem klientiem visas iespējas ar viedu saskarni
Mobilām ierīcēm gatavs
Mobilām ierīcēm gatavs
Pilnībā responsīvs risinājums pielāgojas ikvienam ekrānam
Marketinga automatizācija
Marketinga automatizācija
Vadiet pircējus lapā, piedāvājiet opcijas, piepārdodiet klāt
ERP sistēmas datu imports
ERP sistēmas datu imports
Importēts vai sinhronizēts preču katalogs
Meklēšana ar piemeklēšanu
Meklēšana ar piemeklēšanu
Viedi meklēšanas lauciņi, kas atrid tiklīdz sākat rakstīt
Kods programmēts atbilstoši SEO
Kods programmēts atbilstoši SEO
Mēs saprotam SEO nozīmi eKomercijā
Vienkārša preču pasūtīšana
Vienkārša preču pasūtīšana
Mēs optimizējam checkout piltuvi iespējami ērtu

Jūs mūs atradāt, jo:

– jums ir prece, kas jātirgo; noliktavas programmatūra, ERP, konsultanti pārdevēji, loģistika. Jums ir nepieciešams pārdošanas kanāls!
– jums jau ir zīmols; jūsu klienti pieprasa interneta pasūtīšanas vietni.
– jūs esat sapratuši, ka jūs netiksiet tālu ar gatavām internetveikalu platformām un eveikalu ādiņām.
– jūs vairs nestrādāsiet ar amatieriem.

Mēs būsim īstie, jo:

– ja jūs meklējat ilgtermiņa investīciju un jums ir industrijas īpašas prasības eVeikalam, ir tikai viens ceļš – jums pielāgota eKomercijas risinājuma izstrāde, kā stabils pamats nākotnes plāniem un apjomiem.

– mūsu produkts šajā gadījumā ir jums izstrādāta tiešsaistes tirdzniecības vide, atbilstoši jūsu vajadzībām.

– jums būs stabils ilgtermiņa biznesa valodā runājošs partneris, kas sniegs visu nepieciešamo atbalstu un nākotnē nepieciešamos papildinājumus.

Uzaiciniet mūs uz tikšanos
Uzaiciniet mūs uz tikšanos
Mēs esam gatavi uzklausīt vajadzības un piedāvāt risinājumu, kā to izstrādāt. Mēs sagatavosim cenu piedāvājumu un ietversim opcijas, ko varēsiet realizēt tagad vai vēlāk

SAZINIETIES AR MUMS