Scoro CRM/ERP sistēma – uzņēmuma darba vadības risinājums

SCORO konsultācijas, ieviešana uzņēmumā un darbinieku apmācības.
Viena vienota sistēma uzņēmuma pārdošanas un darba procesiem.

CRM/ERP SISTĒMA

Mēs zinām, cik liela nozīme ir lietu kārtībai uzņēmumā – sākot no pārdošanas un beidzot ar projektu un finanšu uzraudzību. Ikviens uzņēmums savā izaugsmē saskaras ar faktu, ka bez vienotas uzņēmuma pārvaldes sistēmas tālāk strādāt produktīvi vairs nevar.

Mēs esam savā vēsturē strādājuši ar vairākām CRM un projektu vadības sistēmām un rīkiem. Tikai tad, kad IT sistēmu zoodārzu izdevās apvienot zem viena jumta, parādījās gan lietu kārtība, gan izpratne par progresu un panākumiem.

CENTRALIZĒTA DARBA VADĪBA

Scoro ir kas krietni vairāk par pārdošanas CRM sistēmu vai projektu vadības rīku. Ja jūs izvēlēsieties mūs Scoro ieviešanai jūsu uzņēmumā, jūs iegūsiet arī mūsu zināšanas par sistēmas funkcijām un pielietojumu, kas tiks lokalizētas darbam jūsu uzņēmumā.

Ar ekspertu palīdzību biznesā ir iespējams samazināt dažādu sistēmu daudzumu, standartizēt procesus un beidzot iegūt kopainu par notiekošo uzņēmumā. Tas ir iespējams ar vienu sistēmu, par vienas sistēmas cenu.

Atšķirībā no klasiskiem CRM rīkiem, kas nodrošina pārdošanu, Scoro sistēma papildus nodrošina projektu vadību, pasūtījumu un iepirkumu vadību, budžetu, rēķinus, izdevumu pārvaldību..

Nepiemirst klientus un darba uzdevumus

Jaunas iespējas paveras tad, kad ir laiks un kārtība visam esošajam, kas notiek uzņēmumā. Ar viedi veidotu un lietotājam draudzīgu saskarni, Scoro ir informējošs un precīzs gan par pārdošanu, gan darbu.

Iegūta kontrole un fokuss svarīgākajam

Identificējiet savus vērtīgākos klientus, efektīvākos darbiniekus, pelnošākos pakalpojumus. Identificējiet svarīgākos uzdevumus un pārstājiet tērēt laiku uz mazāk vērtīgiem procesiem.

Risinājums Divi vienā ar kopīgu vadību

Organizējiet gan pārdošanas, gan projektu vadības un ražošanas komandas darbu ar vienu sistēmu. Vizualizējiet organizācijas projektus kopējā laika līknē. Pārvaldiet izaugsmi un saņemiet gatavas atskaites.

Piedāvājam neatkarīgu konsultāciju

Ja vēlaties noskaidrot vai Scoro risinājums ir jūsu uzņēmumam un procesiem piemērots, uzaiciniet mūs uz sarunu. Mēs novērtēsim situāciju un saderību jūsu procesiem ar Scoro.

CRM un ERP sistēmu pielietojums

Kā Klientu attiecību vadības sistēma (CRM), tā arī Uzņēmuma resursu pārvaldības risinājums (ERP), abi tiek izmantoti palielināt pārdošanas un realizācijas apjomus un veicināt uzņēmuma efektivitāti. Ar CRM sistēmu palīdzību, jūs uzkrājat, analizējat klientu un sniegto pakalpojumu datus, veidojat pārdošanas plānus, uzstādiet mērķus, kontrolējat budžetus un izpildi. CRM ir piemērotāks attiecību uzturēšanai ar klientiem.

Kamēr CRM fokusējas uz klientu attiecību veidošanu un komunikāciju, ERP sistēma ir domāta uzņēmuma resursu un procesu efektīvam pielietojumam – risināt esošas problēmas, rast resursus un paredzēt nākotnes riskus.

Abos gadījumos ir ieguvumi. Scoro ir risinājums, kas apvieno abas pasaules – tajā ir realizēta kā pārdošanas vadība, tā arī projektu vadība, rēķini, budžeti, ražošana, neietverot grāmatvedības vai noliktavu risinājumus.


Ar Scoro nekas netiks piemirsts!

Paceliet sava uzņēmuma operatīvo darbību jaunā līmenī!

Klientu vadības sistēma jums neļaus aizmirst nevienu iespēju un solījumu jūsu klientam.

Scoro CRM/ERP priekšrocības

Scoro sniedz unikālu iespēju pārvaldīt vienuviet jūsu uzņēmuma procesus, vienlaicīgi sniedzot kā augstu detalizācijas pakāpi datu analīzei, tā arī konfigurējamas kopainas atskaites:

 • Pārdošanas vadība – zvani, e-pasti, piedāvājumi, tāmes, produkti, pakalpojumi, cenulapas, atlaides.
 • Komandas vadība – mērķi pārdošanas komandai, noslodzes un plānošana ražošanas komandai. Vienots kalendārs, mijiedarbība starp departamentiem.
 • Projektu vadība – projekta budžets, iesaistītās puses, faili, termiņu plāns, ganta diagramma, fāzes un nodevumi. Kopaina visu uzņēmuma projektu statusiem, rentabilitātes uzraudzība.
 • Rīki darītājiem – uzdevumi, grafiki, laika uzskaite, paziņojumi, deleģēšana.
 • Finanšu uzskaite – rēķinu izrakstīšana par darbu un produktiem, apakšuzņēmēju rēķini projektu ietvaros, pašizmaksas patērētajam laikam, atskaites pret budžetēto, maržas pārdotajam.
 • Atskaites un notifikācijas – bagātīgs klāsts ar darba, pakalpojumu, finanšu, projektu atskaitēm dažādos griezumos ar iespējām veidot jaunas.
 • Integrācijas iespējas, API – iespējas savienot sistēmu ar grāmatvedību, dokumentu vadību, ārējiem katalogiem, mājaslapas formām vai produktu izvadi.

Jūsu komandas darbam arī ārpusbiroja apstākļos

Scoro sistēma tiek izmantota kā komandām birojā strādājot kopā, gan kā attālināta vide darbam no mājām. Scoro nodrošina arī starptautisku komandu sadarbību, katram strādājot savā saskarnē, savā valodā, taču ar vienu kopīgu datu bāzi. Uzņēmuma vadība redz un pārvalda visus procesus kā birojā, tā komandējuma apstākļos. Ar Scoro jūs esat gatavi ārkārtas apstākļiem.


Uzraugiet visus biznesa svarīgākos aspektus:

 • Finanses
 • Rēķinus
 • Komandas resursus
 • Izpildi un termiņus

Ar Scoro jūs organizējat kā savu, tā savu pakļautībā esošo kolēģu laiku. Scoro nodrošina vajadzības kā departamentiem, kuru darbinieki ir brīvi izvēlēties savu optimālāko darba grafiku paši, tā ražošanas darbinieku plānošanu laika grafikā pieejamo resursu apjomā.

Nezaudējiet iespējas

Viena no galvenajām sistēmas priekšrocībām ir jūsu pārdošanas komandas atbalsts ikvienā piltuves posmā. Neko neaizmirstot, netiks zaudētas iespējas, netiks piemirsts atzvanīt, netiks nogulēts iesniegšanas termiņš, netiks piemirsts atgādināt par lēmumu. Ar Scoro klientu attiecības un kontaktu uzturēšana ir viegla.


Komandcentrs

Scoro sistēma apkopo visu vēsturi, kas veikta ar klientu, ērtā un pārskatāmā veidā. Lai nenogulētu iespējas atkārtotiem darījumiem, ikvienam no jūsu komandas, sava pieejas tiesību līmeņa ietvaros, ir piekļuve šiem datiem, lai veicinātu cross-sale iespējas.

Neatkarīgi no tā vai jūs esat jauns uzņēmums vai jau zināms zīmols, Scoro sistēma palīdzēs jūsu komandai nenogulēt iespējas. Mēs palīdzēsim jums iestatīt procesus sistēmā, kas ļaus uzraudzīt gaitu un brīdinās par jebkādiem kavējumiem.

Ar IT sistēmu ieviešanu pieaug produktivitāte

Strauji augoši uzņēmumi bieži saskaras ar situāciju, kad informācija par procesiem, projektiem, rentabilitāti nav pieejama un tālāk augot sadrumstalotība tikai eskalēsies. Scoro IT sistēma ļaus pārvaldīt uzņēmumu visefektīvākajā veidā, būt tuvākiem ar klientiem, kontrolēt resursus, novērst izšķērdības un konstatēt klientus, darbiniekus, procesus un projektus, kas uzņēmumam nes zaudējumus.


Atcerieties Pareto principu. Fokusējieties uz daudzsološākajiem uzdevumiem!

Darba vienmēr ir vairāk, nekā mēs spējam veikt diennaktī. Svarīgas ir prioritātes.

Scoro sistēma sniedz iespējas segmentēt un prioritizēt uzdevumus, potenciālos klientus un darījumus. Šādā veidā jūs vienmēr vispirms veiksiet svarīgākos uzdevumus.

360 grādu pārskats pār notiekošo uzņēmumā

Ar Scoro, jūs saņemat pilnu ainu ikvienā skatā – projekta skatā, klienta skatā un kopainā. CRM funkcijas apvieno vienā klienta kartiņas skatā visu svarīgāko, kas sniedz priekšrocības, kā piemēram:

 • Iespēja sniegt klientam personalizētāku pakalpojumu, kas balstīts zināšanās par klienta iepriekšējiem darījumiem.
 • Uzlabota komunikācija, nepiemirstot tās nozīmi kā atkārtotu darījumu veicināšanā, tā krīzes situācijās.
 • Efektīvāka un precīzāka klientu segmentācija.
 • Sarakstos un interesēs balstīta grupēšana sarakstos ar mērķi pielietot marketinga kampaņas.

Scoro sistēmas CRM iespējas ir viegli apgūstamas un ērti izmantojamas, lai palīdzētu jums iegūt 360 grādu kopainu pār jūsu esošajiem darījumiem ar klientiem, procesiem, protams, arī kavējumiem, ja tādi rodas. Iebūvētie risinājumi, ļaus jums uzlabot jūsu attiecības ar klientiem, sniedzot labāku servisu un nepiemirst klientiem sniegtos solījumus.

Izvērtēts lēmums Scoro piemērotībai jūsu uzņēmumam

Mēs konsultējam un sniedzam klientam vērtējumu Scoro saderībai ar klienta vēlmēm un procesiem. Mēs zinām Scoro sistēmu un mums ir ievērojama pieredze.

Mēs ieviesīsim sistēmu pielāgojot to jūsu procesiem

Scoro pielāgošana klientu vajadzībām, procesiem. Sistēmas sagatavošana darbam jūsu uzņēmumā. Datu imports, atskaišu un veidlapu pielāgojumi.

Scoro apmācības jūsu kolektīvam

Mums ir izstrādāta apmācību programma pa līmeņiem, sākot ar efektīvāku pārdošanu, izmantojot sistēmu, tā ražošanas un vadības apmācības. Apmācības veicam latviešu un angļu valodās klātienē vai attālināti.

Scoro Custom moduļi un pielāgojumi

Mēs veicam Scoro moduļu un pielāgojumu izstrādi, kas nepieciešami jūsu biznesā, bet Scoro pamata versijās nav pieejami.

Scoro partneris Latvijā – Itero

Ja jūsu uzņēmums ir Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, mēs priecāsimies jūs konsultēt klātienē. Esam sertificēti un nodrošinām atbalstu un konsultācijas.

 • Sertificēts Scoro partneris kopš 2013
 • Esam palīdzējuši neskaitāmiem uzņēmumiem no dažādām nozarēm ieviest Scoro sistēmu.
 • Esam uzkrājuši ievērojamu know-how un labās prakses, ko piedāvājam saviem klientiem.
 • Konsulējam, izvērējot Scoro piemērotību jūsu uzņēmumam.
 • Veicam Scoro apmācības kā klātienē tā attālināti, Zoom, Teams, Webex platformās latviešu un angļu valodās.
Kalendārs
Kalendārs
Koplietots kalendārs jums un visiem jūsu kolēģiem. Plānojiet tikšanās sev un piesaistiet kolēģus. Redziet kad kolēģi un sapulču telpas ir pieejami un kad nav. Atzīmējiet, ja tikšanās ir privāta un pārējiem temats nav jāredz. Sinhronizējiet kalendāru ar savu tālruni. Droši, privāti un tikai jūsu kolektīvam!
Kontakti
Kontakti
Jūsu esošie un potenciālie klienti – uzņēmumi un kontaktpersonas. Pilna sadarbības vēsture jau no pirmās saskarsmes dienas. Grupējiet un atlasiet, deleģējiet apstrādes uzdevumus pārdevējiem. Atradīsiet iepriekš nesaskatītas iespējas sadarbībai un noturēsiet esošos.
Uzdevumi
Uzdevumi
Plānojiet savu un savu kolēģu darbu, deleģējiot uzdevumus. Scoro ļaus uzraudzīt darbu un neuzņemties neizpildāmas saistības. Uzlabojiet klientu apkalpošanu, salīdzinot plānoto un reālo izpildes laiku. Scoro ļaus plānot sadarbību un atgādinās jums, pat ja uzdevums ir jāveic pēc gada!
Tāmes
Tāmes
Vienots tāmēšanas rīks visam jūsu pārdošanas personālam ar vienotu cenu un atlaižu politiku. Scoro reālā laikā uzģenerēs piedāvājumu ar jūsu dizaina veidlapām izdrukai vai nosūtīs klientiem uz e-pastu. Ar Scoro piedāvājums taps ātri un izskatīsies profesionāli.
Projektu vadība
Projektu vadība
Scoro palīdz īstenot kvalitatīvu projektu vadību – laika un budžeta ietvaros. Projekta termiņi, uzdevumi un plānoto posmu un darbu kalendārs, kā arī budžets, patērētā un plānotā laika uzskaite ļaus jums precīzi prognozēt un laikā izpildīt darbus, nepārsniedzot atvēlētos limitus.
Rēķini
Rēķini
Ar Scoro jūsu klientu menedžeri izstāda un nosūta klientiem rēķinus par apstiprinātajiem darījumiem tieši no sistēmas. Vēl vairāk – Scoro piedāvā gan automātisku regulāro un plānoto rēķinu izstādīšanu, gan arī automatizētu debitoru kontroli ar atgādinājumiem.
Faili
Faili
Ar Scoro CRM, jūsu uzņēmums iegūst privātu failu uzglabāšanas mākoņrisinājumu tikai un vienīgi jūsu vajadzībām. Visi faili ir pārlūkojami failu bibliotēkā, tomēr īpaši noderīga būs iespēja atbilstošus failus redzēt tieši to klientu vai projektu skatos, uz kuriem tie attiecas!
Atskaites
Atskaites
Precīzas, reālā laikā sagatavotas atskaites būs ikdienas instruments gan kontrolei, gan uzņēmuma darbības un efektivitātes analīzei. Scoro piedāvā gan iepriekš sagatavotas atskaites, kas noderēs ikvienā uzņēmumā, gan iespēju jums sagatavot savas grāmatzīmes tieši jums noderīgai datu atlasei.
Pasūtījumi
Pasūtījumi
Scoro ļauj pārvaldīt piedāvājumus un pasūtījumus atsevišķi, jo tiem ir dažādas izmaksas un nereti ar tiem strādā dažādas nodaļas. Jūsu preces un pakalpojumi sasniegs jūsu klientus ātri, ja jūs ātri noformēsiet klienta apstiprinājumam pasūtījumu. Scoro uzraudzīs visu pasūtījumu apstrādes statusus.
Piltuve
Piltuve
Šī klasiskā CRM sastāvdaļa Scoro risinājumā ir izveidota kā piedāvājuma stadiju vadības skats, lietotājam ar peli virzot piedāvājumus atbilstošās stadijās, kontrolējot un prognozējot pārdošanas apjomus.
Marketings
Marketings
Jums noderēs klientu segmentācijas, atlases un apziņošanas iespējas, ko piedāvā Scoro. Iegūstiet datus un apstrādājiet Scoro no jūsu mājas lapas informācijas pieprasījumiem. Informējiet savus klientus e-pasta kampaņās, segmentējot grupas tieši Scoro.
Iepirkumi
Iepirkumi
Projektu un klientu pasūtījumu izpildes ietvaros tiek nodrošināta izdevumu kontrole gan ar apakšuzņēmēju iesniegto rēķinu kontroli, gan saistītajiem izdevumiem. Šos iepirkumus jau var iepriekš iebudžetēt, kā plānotus, pievienot jau reāli iesniegtus rēķinus un atzīmēt to samaksu.