WordPress mājas lapas izstrāde

Kādas WordPress mājaslapas izstrāde jums ir nepieciešama?:

Wordpress mājaslapa

WordPress
mājaslapa

Neliela uzņēmuma vai liela biznesa korporatīvā mājas lapa; valsts vai pašvaldības uzņēmums vai iestāde – WordPress ir īstais mājaslapu risinājuma izstrādes un administrācijas rīks, ko izvēlēties. Viegli vadāma mājaslapa ar administrācijas vides saskarni latviešu valodā.

Wordpress produktu katalogs

Produktu, pakalpojumu
katalogs

Īsts preču katalogs ar filtrēšanu, atlasi un viedu meklēšanu, lai jūs varētu iepazīstināt savus klientus ar precēm, akcijām un atlaidēm – lūk risinājums ātrai mājaslapas izveidei ar WordPress tieši jums.

Wordpress interneta veikals

Interneta
veikals

Interneta veikala izveide ar WordPress, izmantojot custom posts precēm ar papildus laukiem dažādo preču īpatnību, izmēru, materiālu , svara un fotogrāfiju prezentācijai vai pat īsts Interneta veikala dzinis WooCommerce WordPresam kā spraudnis. Tas viss ir iespējams!

wordpress-logo-majas-lapas-izstade
wordpress-twenty-seventeen-majaslapa-theme

Kāpēc WordPress?

  • Populārākā satura vadības sistēma šodien. Visvairāk mājas lapas internetā ir aprīkotas ar WordPress.
  • Atvērtā koda risinājums. Viss mājaslapas kods un saturs ir pieejams un modificējams.
  • Plašs izstrādātāju, programmētāju un servisa uzņēmumu klāsts jums kā pasūtītājam nozīmē neatkarību no izstrādātāja.
  • Liela programmētāju komūna sniedz kvalitatīvu atgriezenisko saiti un ļoti īsos termiņos atrod kļūdas un ievainojamības, sagatavojot labojumus.
  • Daudz gatavi moduļi un dizaina sagataves. Ar WordPress pamata funkcionalitāti tiek nodrošināts vairums pasūtītāju vajadzību.
  • Viegli saprotama, lietojama un latviešu valodā pieejama mājaslapas administrācijas vide.
wordpress-logo-majas-lapas-izstade

Kas jums jāzina!

  • WordPress sistēmu nedrīkst atstāt novārtā. Tai ir regulāri nepieciešami atjauninājumi. Jums ir jābūt plānam, vai to veiksiet paši vai deleģēsiet servisa līguma ietvaros.
  • Pārliecinieties, ka izstrādātājs nesaista mājaslapas izskatu un funkcionalitāti (tēmu) ar WordPress kodola kodu, pretējā gadījumā atjauninājumi mainīs vai traucēs lapas darbībai.
  • WordPress nebūs īstais risinājums divos gadījumos – jums ir tikai vienas izklājlapas mājaslapa un WordPress būs tikai overheds; otrs gadījums, kad jums ir nepieciešama ļoti īpaša funkcionalitāte un WordPress kā standarta risinājums, būs par dārgu un neefektīvs kā platforma, šāda apjoma modifikācijām.
  • WordPress mājaslapu uzturēšana, jeb hostings, ir salīdzinoši lēta un to piedāvā vairums Latvijas uzturētāju.
wordpress-majaslapa-kas-jazina

Itero agile WordPress mājas lapas izstrādes process

Vairākos gados izkopts, uzskatāms un kontrolējams mājaslapas izstrādes process, kas sadarbībā ar pasūtītāju, nodrošina izcilu rezultātu, kas jums kalpos vairākus gadus:

Wordpress izstrāde - dizains vai wordpress theme

Unikāls dizains vai gatava tēma

Jūsu mājaslapai izstrādāsim unikālu jūsu uzņēmuma vai organizācijas dizainu, sagatavosim responsīvu html vai arī iegādāsimies rūpīgi izvērtētu gatavu dizaina sagatavi.

Wordpress mājaslapas izveides process - setup

Uzstādīšana un Struktūra

Uzstādīsim WordPress uz pagaidu mājaslapas izstrādes servera un veiksim nepieciešamos iestatījumus, lietotāju, mājaslapas struktūras izveidi un nepieciešamo moduļu instalāciju, neaizmirstot par valodām.

Wordpress mājaslapas programmēšana

WordPress mājaslapas programmēšana

Mājaslapas funkcionālā programmēšana. Moduļu funkcionālie pielāgojumi, tehniskā lokalizācija, jaunas funkcionalitātes (custom moduļu) izstrāde.

Wordpress mājas lapas publicēšana - WordPress publishing

Satura piepildīšana un publicēšana

Satura kopēšana, tulkošana, SEO redigēšana. Fotografēšana, attēlu apstrāde, piemeklēšana, atlase un iegāde no foto bibliotēkām (stock). Mājaslapas piepilde. Kopēšana uz īsto uzturēšanas serveri. Domēna vārds.

Jautājiet mums!

Mums ir ievērojama pieredze ļoti daudzveidīgu WordPress mājaslapu izveidē, sākot ar vienkāršām mājaslapām, kur ierobežota budžeta ietvaros ir izvēlēta jau gatava dizaina ādiņa, gan risinājumus ar unikālu korporatīvā stilā ievērota dizaina izstrādi, produktu katalogu u.c.

WordPress ir ļoti daudzveidīgi izmantojams risinājums, kas ļaus mums izveidot gan vienkāršas mājaslapas, gan sarežģītākus risinājumus īpašām vajadzībām. Lai cik jums liktos sarežģīts uzdevums, jautājiet mums – jo noteikti jau būsim saskārušies ar līdzīga rakstura uzdevumiem citās nozarēs un varēsim ieteikt kā, mūsuprāt, šis uzdevums ir risināms.

Ja WordPress nebūs īstais risinājums tieši jūsu mājaslapas izveidei, ieteiksim citu, piemērotāku. Sāciet ar sarunu ar mums!

Saņemiet cenas piedāvājumu:

Cik maksā mājaslapa?

WordPress mājaslapas uzturēšana

Latvijā vai ārzemēs?

Jūsu vārds uzvārds

Uzņēmums vai organizācija

Jūsu tālruņa numurs

Jūsu e-pasts

Vai Jums jau ir sagatavots nepieciešamā risinājuma apraksts vai tehniskais uzdevums?
  

Aprakstiet lūdzu pāris teikumos jums nepieciešamo WordPress mājaslapu - kādu to redzat un kas tai būtu jāvar

wordpress-hosting-majaslapas-uzturesana

Mājas lapa tiek uzturēta maksimāli tuvu jūsu mērķa auditorijai. Ja jūsu klienti ir Latvijā, mēs uzstādīsim jūsu WordPress mājaslapu uz atbilstoša servera Latvijā. Ja jūsu uzņēmums vēlas strādāt eksporta tirgos, varam piedāvāt mājaslapas izvietošanas iespējas ASV, Nīderlandē, Vācijā, Igaunijā u.c.

Vairāk informācijas par WordPress mājaslapu uzturēšanu angļu valodā – Dedicated WordPress hosting