Mājas lapas optimizācija, SEO audits, UX audits

Mājaslapas novērtējums un SEO audits

Mājas lapas optimizācija. Mājaslapas audits tev parādīs vai tava mājas lapa ir savu uzdevumu augstumos.

Cik viegli manā mājas lapā ir atrodama apmeklētājiem nepieciešamā informācija? Vai lietotājs saprot, kur tam ir jāspiež?
Kā ir sakārtota mājas lapas navigācija? Cik viegli vai sarežģīti ir sazināties ar manu uzņēmumu vai organizāciju?
Kā to visu uzlabot?

Jums palīdzēs profesionāls skats no malas – mājaslapas audits! Ikdienā strādājot ar savu mājas lapu daudzas lietas tajā šķiet pašsaprotamas, tomēr tā nebūt nav. Mēs ieteiksim, kas mājas lapā ir jādara, lai tā būtu ērtāka un lietotājam draudzīgāka. Un tas nebūt nenozīmē visas mājas lapas pārbūvi – kā vienmēr, izdošanās slēpjas sīkumos!

Lietotāja saskarnes novērtējums

Saņemiet gatavu atskaiti ar jūsu mājas lapas lietotāja saskarnes kļūdām, to labojumu risinājumu variantiem, ieteikumiem lietotāja pieredzes uzlabošanā. Jūsu lietotāji mājas lapā jutīsies ērtāk un uzlabosies konversijas, kas nozīmē apmierinātākus klientus un lielāku darījumu skaitu.

SEO audits

Google jūsu mājas lapu redz savādāk, nekā jūs kā cilvēks ar acīm. Vai Google spēj nolasīt un savā meklētājā attēlot to, ko jūs vēlaties?
Piedāvājam pakalpojumu: Google SEO audits (mājas lapas optimizācijas Google meklētājam apskatu un veicamo uzlabojumu sarakstu).
Vairāk informācijas → SEO pakalpojumi – SEO optimizācija

Ar kādām izmaksām jārēķinās?

Ja jums ir jāpieņem lēmums: vai investēt esošajā, vai tomēr jaunizveidotā risinājumā; mums ir nepieciešama tāda mājas lapa, kā tā tur, cik tas mums izmaksās; mūsu uzņēmums apvienojas – vai ir vērts pārņemt viņu mājas lapu vai atstāt mūsējo.. un citi jautājumi – pasūtiet mums profesionālu vērtējumu!