SEO pakalpojumi

Itero piedāvā mājaslapas SEO analīzi, nosakot nepieciešamos SEO pakalpojumus Jūsu mājas lapai. Mēs sniedzam onSite SEO optimizāciju mājaslapām vietējam tirgum, kā arī OffSite SEO optimizāciju eksporta vērstām mājaslapām.

Mūsu uzdevums ir uzlabot jūsu mājaslapas pozīcijas Google meklētājā.

Kāpēc SEO ir svarīgs?

Konkurence. Mājaslapas un tajās aprakstītie pakalpojumi un preces cīnās par patērētāju uzmanību un lielāko daļu nopelna uzņēmumi ar lielāko apmeklētāju plūsmu. Ja jūsu mājaslapa meklēšanas rezultātos atrodas tālu kādā n-tajā lappusē, izredzes, ka atradīs jūs un iegādāsies jūsu preci, ir visai mazas.

Cilvēki meklē lietas internetā un retos gadījumos ir tik pacietīgi, lai izpētītu trīs, piecus vai vairāk interneta resursus kas atrasti meklēšanas rezultātos, lai akurāti salīdzinātu cenas vai pakalpojumus. Jūsu potenciālam klientam ir maz laika un arī Google meklēšanas algoritms pacentīsies drošākas opcijas parādīt vēl pirms jums.

Mērķis, protams, ir ar SEO pakalpojumu palīdzību ierindot jūsu mājaslapu meklēšanas rezultātos iespējami tuvāk pašai augšai – ideāli, starp pirmajiem trim rezultātiem, neskaitot reklāmas. Un arī reklāmas nenāks par ļaunu, ja cīnaties par katru klientu.

Jūs varat iepazīties ar to, kā strādā SEO, lappusē “Kas ir SEO un kā strādā SEO optimizācija

Taču vēl svarīgāk ir tas, ka ar SEO palīdzību jūs varat saņemt kvalitatīvākus apmeklētājus – tādus, kas tiešām meklē to, kas jums ir.

SEO pirmie soļi. Ar ko sākt?

Pirmais solis jūsu mājaslapas SEO uzlabošanā ir saprast, kur tieši jūs esat – jūsu mājaslapas un tās satura stāvoklis, ienākošā apmeklējuma un meklēto atslēgas vārdu rādītāji.

Jūsu uzdevums, savukārt, ir spēt noformulēt ko jūs vēlaties. Turklāt nevis vispārīgi, bet konkrēti – mērķa jaunu cenu pieprasījumu skaits dienā, nedēļā vai mēnesī, ko nodrošina apmeklējuma pieaugums konkrētās preču pakalpojumu grupās.

Mēs ieteiktu sākt ar konkrētu virzienu, piemēram, vienu produktu līniju vai pielietojumu. Iespējams, jūsu produkts ar tā tipisku nosaukumu pazudīs interneta konkurencē, taču fokusējoties uz kādu konkrētu lietotāju grupu vai produkta īpašību, rezultāts būs krietni labāks. Ambīcija gribot visur būt pirmajam maksā ļoti dārgi. Vai nu pacietīgi pa solim, kas prasa laiku, vai arī ieguldam līdzekļus un auditoriju pērkam.

Ja esat biznesā ilgtermiņā, tad SEO ir lielisks ilgtermiņa instruments ilgspējīgai pārdošanas piltuvei. Ja mērķis ir līdz Ziemassvētkiem iztirgot konteineri, SEO nebūs risinājums.

Labs sākums ir SEO audits un saruna ar mums par mērķiem

Mēs vēlēsimiez ināt jūsu ilgtermiņa mērķus tirgū, produkta konkurentus un citus aspektus.

Svarīgi atcerēties

SEO nav ātrs vienreizīgs pasākums. SEO ir ilgtermiņa risinājums.

SEO pakalpojumi Latvijā, Igaunijā, Lietuvā

Mēs esam Baltijas mēroga uzņēmums un spēsim jums piedāvāt SEO pakalpojumus visām Baltijas valodām, visā Baltijas tirgū – Latvijā, Igaunijā, Lietuvā. Mums ir pieredze Lielbritānijas un Skandināvijas tirgū.Jautājiem mums par SEO pakalpojumiem jūsu mājaslapai
Jautājiem mums par SEO pakalpojumiem jūsu mājaslapai
Ja esat izlēmuši sazināties ar mums, lai noskaidrotu iespējas vai pakalpojuma iespējamās cenas, aicinām aizpildīt formu lapā SEO Optimizācija (lapas apakšā). Sazinoties, lūdzu obligāti norādiet jūsu mājaslapas adresi un interesējošos jautājumus. Mēs vienmēr atbildam!
Tehniskie SEO pakalpojumi
Tehniskie SEO pakalpojumi
Tehniskais SEO palīdz mājaslapā veikt tehniskus – mājaslapas programmu koda uzlabojumus, kas atļauj Google robotam uztvert mājaslapas saturu tam ērtā veidā un pareizi indeksēt. Tāpat tehniskā SEO uzdevums ir uzlabot mājaslapas ātrdarbību un samazināt datņu un indeksācijai traucējošu ierobežojumu skaitu.
SEO satura optimizācija
SEO satura optimizācija
Jūsu mājaslapas saturam ir jābūt pilnībā relevantam attiecībā uz to, ko meklē jūsu patērētājs. Tas nozīmē kā atslēgas vārdus, tā produkta īpašības un apstākļus, kuros jūsu produkts ir cilvēkiem interesants. Jūsu saturam ir jābūt viegli uztveramam un jāveicina lietotāja iesaiste.
Mājaslapas un satura lokalizācija
Mājaslapas un satura lokalizācija
Mēs priecāsimies, palīdzot jūsu uzņēmumam strādāt jaunos tirgos. Tas nozīmē arī pielāgotu mājaslapu – ar saturu, kas nevis vienkārši tulkots, bet lokalizēts un SEO rediģēts mērķa valodā mērka tirgū. Uzziniet vairāk par mūsu mājaslapas lokalizācijas pakalpojumiem.

Esam Top 10% 2023. gada Aciety SEO pakalpojumu sniedzēji