SEO un SEM pakalpojumi

seo-sem-header

SEO optimizācija

Piedāvājam mājas lapas optimizācijas plānu un korekcijas mājas lapā, lai uzlabotu mājas lapas un jūsu produktu atrodamību Google meklētājā.
Mēs piedāvājam “on-site” SEO optimizāciju.

SEM - interneta reklāma Google

Gadījumos, kad nepieciešams ātrs vai ierobežota laika posma rezultāts, reklāma Google meklētājā un saistītajos produktos ir risinājums, kas nodrošina labu apmeklējumu. Mēs piedāvājam izveidot un izvietot maksas sludinājumus.

Tehniskais SEO

Mājas lapas koda uzlabojumi lapas vieglākai nolasīšanai un optimizācija mērķtiecīgai vēlamā satura atainošanai meklēšanas rezultātos. Tiek vērtēts arī lapas ielādes ātrums.

Lapas satura optimizācija

Darbs ar mājas lapas saturu – virsrakstiem, tekstu, attēliem un atbilstošu atslēgas vārdu ievietošana saturā. Kā lietotāji meklē jūsu pakalpojumu, kā tos pārliecināt, ka tieši jūsu lapā ir tiem nepieciešamais?

Adwords kampaņas izveide

Google Adwords konta izveide, kampaņas(u) izveide, reklāmas laukumu grupas un reklāmu variācijas. Mērķa atslēgas vārdu kombinācijas, negatīvo atslēgas vārdu izslēgšana optimālai apmeklētāju selekcijai.

Kampaņas uzraudzība

Pakalpojuma ietvaros tiek optimizētas reklāmas laukumu likmes, atslēgas vārdu kombinācijas un variēts reklāmu saturs, aizvietojot mazāk efektīvus ar efektīvu laukumu variācijām.

SEO mērķis

Optimizētas lappuses jūsu mājas lapā, kuras ir viegli atrast Google meklētājā un kuru satura priekšskatījums Google meklēšanas rezultātos uzrunā lietotāju.

 

Ar ko sākt? SEO apskats!

Pirmais solis – Jūsu mājas lapas SEO audits – pārskata dokuments, kurā atainoti jūsu mājas lapas SEO analīzes rezultāti un saraksts ar nepieciešamajiem darbiem, kas jāveic jūsu mājas lapā. Šo dokumentu varēsiet iesniegt savai IT nodaļai, kas uztur mājas lapu vai arī darbus pasūtīsiet mums. Uz šī dokumenta bāzes ir iespējams sagatavot precīzas izmaksas darbu izpildei. SEO apskata cena vidēja apjoma mājas lapai – tikai 175 Eiro, papildus PVN.

Adwords kampaņa

Rezultāts – vispārīgi automatizēta, performējoša reklāmas laukumu kampaņa, kurā atliek papildināt budžetu. Strauji palielināts jūsu mājas lapas apmeklējums ar mērķa lietotājiem, kas meklē jūsu produktu vai pakalpojumu.

Ar ko sākt? Mērķis un Budžets

Jums ir jābūt precīzam mērķim – produkts vai pakalpojums, kas tiks reklamēts, vēlamā auditorija un mēneša budžets. Mūsu pieredze palīdzēs noteikt nepieciešamos atslēgas vārdus, “ģeogrāfiju”, sākotnējās “Ad bid” likmes un citas nianses.

Uzziniet vairāk par SEO vai SEM pakalpojumiem tieši jūsu produktam un mājas lapai:

Jūsu vārds uzvārds

Jūsu e-pasts

Mājas lapas adrese

Jūsu jautājumi par SEO vai SEM pakalpojumiem

Lūdzu aizpildiet informācijas pieprasījuma formu! Norādiet mājas lapu, kurai ir nepieciešama SEO optimizācija vai kurā ir produkts vai pakalpojums, kuru vēlaties reklamēt ar Google Adwords sludinājumiem.

Mēs priecāsimies jums palīdzēt!