Scoro CRM. Bieži uzdoti jautājumi

Kādiem uzņēmumiem ir nepieciešama CRM sistēma?
Kādiem uzņēmumiem ir nepieciešama CRM sistēma?
Mēs uzskatām, ka CRM ir nepieciešams ikvienam uzņēmumam, kas aktīvi piedāvā savu preci vai pakalpojumu tirgū un ikdienā strādā ar klientiem – uzņēmumiem vai privātpersonām. Lai kāda būtu jūsu saskarsme ar klientiem – vai jūs aktīvi ko piedāvājat vai arī apkalpojat pieprasījumus, šiem procesiem ir nepieciešama uzskaite un efektīvs darbs, ko CRM spēj nodrošināt.
Vai CRM ir programma datorā?
Vai CRM ir programma datorā?
Scoro CRM tiek piedāvāts kā mākoņrisinājums tieši jūsu uzņēmumam, kas strādā kā mājas lapa un ir pieejams lietotāja pārlūkprogrammā datorā vai tālrunī. Jūsu datoros nekas netiek instalēts, sekojoši atkrīt raizes par versiju atjaunināšanu, rezerves kopijām vai kļūdām. Šo visu uzņemas Scoro sistēma. Scoro ir pieejama arī atsevišķa viedtālruņa aplikācija.
Kur glabājas mūsu dati?
Kur glabājas mūsu dati?
Visi klienta ievadītie dati ir klienta īpašums un tiek uzglabāti drošā datu centrā Igaunijā, Nīderlandē vai Lielbritānijā.
Ko nozīmē "ieviest sistēmu" Scoro gadījumā?
Ko nozīmē “ieviest sistēmu” Scoro gadījumā?
Sistēma tiek pielāgota klienta precesiem un darba plūsmām. Sistēmā tiek pielāgoti moduļi, procesi, veidlapas, klientu segmentēšana, biznesa īpatnības un citi datu apstrādes procesi, lai tie atspoguļotu jūsu biznesa ikdienu. Mums ir izstrādāts un praksē pārbaudīts ieviešanas procesa standarts un secīgi soļi. Jums tas nozīmē ciešu sadarbību ar mūsu konsultantu, atbildot uz jautājumiem un lemjot par vēlamo, nevis esošo. Ieviešanas process ir lieliska iespēja uzņēmumam paskatīties uz sevi no malas un sakārtot procesus.
Vai Scoro pie pieejams latviešu valodā?
Vai Scoro pie pieejams latviešu valodā?
Scoro CRM ir multivalodu risinājums. Tas nozīmē, ka jūsu kolektīvā katrs darbinieks varēs strādāt valodas saskarnē, kas tam ir ērtāka – latviski, angliski, zviedriski, lietuviski u.t.t.
Cik ilgi tiek ieviesta CRM sistēma?
Cik ilgi tiek ieviesta CRM sistēma?
Mums ir izstrādāts precīzs procesu un gaitas kopums, kas ļauj ieviest Scoro CRM laika posmā no 3 nedēļām līdz 2-3 mēnešiem, atkarībā no jūsu uzņēmuma izmēra, darbības specifikas, datu importa, kolektīva lieluma. CRM ieviešana ietver sistēmas pielāgošanu, jūsu datu importu un darbinieku apmācību.
Cik maksā Scoro ieviešana?
Cik maksā Scoro ieviešana?
Atkarībā no sistēmas versijas un jūsu uzņēmuma lieluma, Scoro CRM ieviešanas izmaksas ir vērtējamas kā nelielas un svārstās no 1499 līdz 3500 Eiro. Šis ir vienreizējs maksājums, kas nosedz mūsu menedžeru, tehniķu darbu un apmācības jūsu uzņēmuma darbiniekiem.
Vai jums ir risinājums mūsu industrijai?
Vai jums ir risinājums mūsu industrijai?
Sistēmas pielāgošanas iespējas ir sevi pierādījušas neskaitāmu industriju gadījumos. Esam izstrādājuši īpaši pielāgotas risinājuma versijas juristiem, nekustamā īpašuma aģentūrām un medijiem. Scoro pieļauj tieši jūsu industrijai domātu, unikālu moduļu izstrādi.
Mēs esam ļoti neliels uzņēmums, vai mums vajag CRM vai ERP sistēmu?
Mēs esam ļoti neliels uzņēmums, vai mums vajag CRM vai ERP sistēmu?
Jā! Piemēram, CRM ir viennozīmīgi iesakāms jebkuram uzņēmumam, kas sāk strādāt ar klientiem jau no pirmās dienas! Tieši sistēmas un struktūras pieejamība, analīze un plānošana palīdzēs augt un svarīgi – augt kontrolēti. Mums ir klienti, kuru uzņēmumā ar sistēmu strādā tikai pāris cilvēki. Mazam uzņēmumam ieviešanas un mēneša maksas būs ļoti mazas, sistēma augs ar jums. Galvenais ir vēlme augt un attīstīties!
Vai Scoro ieviešana iespējama arī angļu vai lietuviešu valodā?
Vai Scoro ieviešana iespējama arī angļu vai lietuviešu valodā?
Jā, Scoro CRM ir pieejams arī angļu, krievu, igauņu, lietuviešu un citās valodās. Ikviens jūsu Scoro programmas lietotājs var izvēlēties ar to strādāt savā valodā. Savukārt apmācības kolektīvam mēs varam nodrošināt latviešu, lietuviešu, igauņu, angļu un krievu valodās. Vairāk par Scoro CRM veiksmes faktoriem ieviešanu un apmācībām angļu valodā – CRM implementation and training.
Bezmaksas konsultācija

    Vai vēlaties uzzināt vairāk par Scoro?

    Aizpildot un nosūtot šo formu, jūs atļaujat mums apstrādāt jūsu datus, lai mēs varētu ar jums sazināties.